Tiesa.com   |   2011-01-28

Pergalę šventė „LondonoBaldai.com“

Pergalę šventė „LondonoBaldai.com“  BLKL ketvirtfinalyje „Tiesa“ susikaus su „Tornado“.

Praėjusį penktadienį A. Sabonio taurės turnyre jėgas išmėgino „Tornado“ ir „LondonoBaldai.com“ komandos. Pergalę gana nesunkiai 79:88 (12:25, 23:24, 12:16, 31:23) iškovojo „LondonoBaldai.com“ krepšininkai.

="text-align: left">Varžybas sėkmingiau pradėjo „Tornado“ komanda, tačiau pirmąjį kėlinį rezultatu 13:25 laimėję „LondonoBaldai.com“ krepšininkai ir toliau kontroliavo žaidimo eigą. Septintąją antrojo kėlinio minutę jie nuo varžovų buvo atitrūkę net 18 taškų, antrąjį kėlinį laimėjo 36:49, o trečiąjį ketvirtį užbaigė pirmaudami 48:65.

Tiesa, ketvirtajame ketvirtyje „Tornado“ komanda dar šiek tiek patampė nervus varžovams – buvo priartėjusi prie jų penkių taškų skirtumu, tačiau ką nors pakeisti šiose varžybose jai pritrūko laiko. „LondonoBaldai.com“ krepšininkai sėkmingai iškovojo pergalę rezultatu 79:88.
„Tornado“: R. Stadalninkas 19 tšk., 5 kl., D. Norgilas 16 tšk.

„LondonoBaldai.com“: A. Jaras 27 tšk., 6 per. kam., 8 atk. kam., P. Adomatis 24 tšk., 8 klaid.

Trejos A. Sabonio taurės turnyro varžybos

ASTT sekmadienio varžybas pradėjo praėjusių metų A. Sabonio taurės turnyro nugalėtojai „Rovac“ bei BLKL čempionai „Tiesa“. Tik po labai atkaklios ir permainingos kovos varžybas rezultatu 70:68 (16:17, 14:17, 17:18, 23:16) laimėjo „Rovac“ krepšininkai.

Rungtynes geriau pradėję „Tiesos“ krepšininkai po keturių minučių jau buvo priekyje 3:8. Vis dėlto vėliau žaidimas po truputį išsilygino, o po pirmojo kėlinuko „Tiesos“ persvara buvo minimali: 16:17.

Antrajame ketvirtyje „Tiesos“ krepšininkai ir vėl atitrūko 16:22 bei kurį laiką išlaikė šią persvarą, bet besibaigiant kėlinukui „Rovac“ krepšininkams ir vėl pavyko sumažinti atsilikimą iki minimumo, 30:31. Tačiau jau sekančioje atakoje „Tiesos“ gynėjas E. Virbalas įmetė tritaškį, kuris lėmė, kad po dviejų kėlinių „Tiesa“ buvo priekyje 30:34.

Antroje rungtynių pusėje aikštėje užvirė dar atkaklesnė kova. Šį kartą kėlinį sėkmingiau pradėjo „Rovac“ krepšininkai. Sužaidus šiek tiek daugiau nei keturias minutes jie išsiveržė į priekį 37:36, dar po kelių minučių įgijo dviejų taškų persvarą, 43:41. Tuomet „Tiesos“ komanda spurtavo 7:0 ir išsiveržė į priekį 43:48. Penkių taškų persvarą BLKL čempionai išlaikė ir iki kėlinio pabaigos, 47:52.

Ketvirtojo kėlinio ketvirtąją minutę „Rovac“ krepšininkai išlygino rezultatą 54:54. Rezultatui esant 56:56, „Rovac“ krepšininkas L. Gelažauskas pelnė tritaškį bei po ilgos pertraukos išvedė savo ekipą į priekį 59:56. Iki varžybų pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, rezultatui esant 61:59 „Rovac“ naudai, emocijų nesuvaldė vienas iš „Tiesos“ komandos lyderių A. Matušaitis ir už tai buvo nubaustas technine pražanga. Šia situacija puikiai pasinaudojo „Rovac“ ekipa. Ji pelnė 5 taškus be atsako ir atitrūko 66:59. Tačiau „Tiesa“ nebuvo nusiteikusi lengvai išleisti pergalės. Agresyviau už varžovus sužaidę rungtynių pabaigą, „Tiesos“ krepšininkai sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą, 68:68. „Rovac“ lemiamai atakai turėjo kiek daugiau nei 20 sekundžių, ir po J. Mejero dvitaškio švieslentė rodė 70:68 ir kiek mažiau nei dvi sekundes „Tiesos“ atakai. Po minutės pertraukėlės „Tiesos“ krepšininkai pabandė iškovoti pergalę, tačiau jų metimas skriejo pro šalį, tad „Rovac“ komanda šventė pergalę rezultatu 70:68.

„Rovac“: L. Gelažauskas 23 tšk.,5 kl., 6 atk. k., J. Mejeras 18 tšk., 12 atk. k., 7 klaid.

„Tiesa“: E. Janulevičius 21 tšk.,10 atk. k., 4 klaid., 6 per. kam., A. Matušaitis 18 tšk., 4 klaid.

Antrose dienos rungtynėse ir vėl netrūko intrigos. „Kyborgų“ komanda, turėjusi net 17 taškų pranašumą, sugebėjo iššvaistyti persvarą ir padovanoti pergalę „Prienai AutoGas“ komandai rezultatu 71:73 (15:12, 11:14, 24:14, 21:33).

„Kyborgai“: M. Bausys ( 11 atk. k.) ir V. Jegelevičius po 21 tašką.

„Prienai AutoGas“: T. Kazlauskas 19 tšk., 11 atk. kam., M. Šliumpa 17 tšk.

Trečiose dienos rungtynėse jėgas išmėgino „Bomba“ ir „Statyba“ ekipos. „Statybos“ krepšininkai, dar neiškovoję pergalių šiame sezone, aktyviai priešinosi „Bombai“, tačiau pergalės iškovoti jiems ir vėl nepavyko – rezultatu 70:61 (15:17, 14:22, 22:9, 19:13) „Bombos“ krepšininkai pasiekė pirmąją pergalę A. Sabonio taurės turnyre.

„Bomba“: V. Vitkauskas 27 tšk. (7 atk. k., 4 kl.,4 per. k.), A. Urbonavičius 13 tšk. (7 atk. k., 6 klaid.).

„Statyba“: D. Gedvilas 20 tšk. (15 atk. k., 7 klaid.), D. Punis 14 tšk. (6 atk. k., 4 klaid.).

Paskutinės BLKL reguliariojo sezono varžybos

Paskutinėse sekmadienio rungtynėse „Klevo“ krepšininkai jiems nieko nelemiančiame BLKL susitikime po pratęsimo 88:92 (16:16, 23:14, 18:26, 17:18, 14:18) nugalėjo „Infozonos“ krepšininkus. Būtent po šių atkaklių ir gražių rungtynių paaiškėjo galutinė komandų rikiuotė BLKL turnyrinėje lentelėje bei visos ketvirtfinalio poros, kurios atkrintamosiose varžybose žais iki dviejų pergalių.

„Infozona“: D. Kalnutis 26 tšk.(9 atk. k., 3 klaid.), P. Striukas 22 tšk. (4/5 tritaškiai, 5 rez. perd., 5 klaid., 5 per. k.).

„Klevas“: K. Stapanavičius 30 tšk. (11 atk. k., 5 klaid., 5 per. k., 14 išprovokuotų praž.), T. Bagdonas 22 tšk. (22 atk. k.).