Tiesa.com   |   2016-04-13

Pelenės istorijos kulminacija – už tūkstančius svarų

  
Pelenės istorijos kulminacija – už tūkstančius svarų „Leicester City“ gerbėjai ruošiasi triumfui.

Anglijos futbolo nykštukui „Leicester City“ artėjant prie čempionų titulo sirgaliai nusprendė pasinaudoti savo numylėtinių sėkme. Bilietai į kelerias paskutines „lapinų“ namų rungtynes pabrango net iki 100 kartų. Norėdami pamatyti „King Power“ stadione žaidžiančius lyderius sirgaliai iš perdavinėtojų bilietus gali įsigyti kosminėmis kainomis: nuo 217 iki beveik 6 tūkst. svarų.

 Italo Claudio Ranieri auklėtinius artėjantį sekmadienį gyvai stebėti ketinantys gerbėjai turės sukrapštyti daugiau kaip 600 svarų, nors nominali bilieto vertė siekia vos 35 svarus. Dar po savaitės „Leicester“ žais prieš „Swansea“ – bilieto kaina nuo 268 pakilo net iki 1232 svarų. Verta pažymėti, kad paties brangiausio bilieto nominali vertė siekia vos 48 svarus, bet norintieji pamatyti paskutinį sezono namų mačą prieš „Everton“ turės pakloti 1850 svarų ir daugiau. O štai vienas aistruolis siūlo du bilietus už kosminę 6000 svarų sumą.
Dauguma aistruolių viliasi, kad būtent šiose rungtynėse prieš sezoną visų nurašyti autsaideriai virš savo galvų kels Anglijos „Premier“ lygos trofėjų. „Bilietai buvo išpirkti per 90 minučių, tačiau netrukus jų pasirodė ir juodojoje rinkoje. Kainos – absoliučiai kosminės, dabar už bilietą prašoma daugiau kaip 6 tūkst. Šis sezonas – neįtikėtinai fantastinis, tokį vargu ar kada nors pakartosime. Tačiau vis tiek nesuprantu, kaip galima už bilietą išleisti 6 tūkstančius“, – sakė vienas iš Leičesterio klubo fanų.
 
Pepardavinėjimą sirgalių klubo vadas Cliffas Ginetta pavadino nuviliančiu. Verta pažymėti, kad Leičesterio miesto stadione iš viso telpa 32 tūkst. sirgalių. „Leicester“ ekipa šiuo metu savo kraityje turi 72 taškus, o antroje vietoje besirikiuojantys Londono „Tottenham“ futbolininkai yra surinkę 7 taškais mažiau. Iki sezono pabaigos liko vos 5 turai.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai