Tiesa.com   |   2017-09-21

Paskutinis šansas savo akimis išvysti „Žalgirį“ Londone

  
Paskutinis šansas savo akimis išvysti „Žalgirį“ Londone
© Facebook/Kauno „Žalgiris“ nuotr.
Kauno „Žalgiris“ prieš kelionę į Londoną.
Atėjusieji išvys tikrą Lietuvos krepšinio žvaigždžių plejadą: Šarūną Jasikevičių, Robertą Javtoką, Darių Songailą ir kitus

Lietuvos krepšinio lygoje pergale trečiadienį startavęs Kauno „Žalgiris“ jau penktadienį išbėgs į aikštelę Londone, kurioje jėgas draugiškose rungtynėse išbandys su varžovais iš Lenkijos. Vis dar yra šansų legendinę komandą pamatyti iš arenos tribūnų.

Rytoj 19 val. visos Lietuvos komanda vadinamas Kauno „Žalgiris“ Londono olimpiniame parke esančioje „Copper Box“ arenoje žais draugiškas rungtynes su Lenkijos vicečempione Torūnės „Polski Cukier“ ekipa.
Vis dar galima įsigyti papildomus bilietus į šį mačą, jų kaina – vos nuo 26 svarų sterlingų.
Atėjusieji išvys tikrą Lietuvos krepšinio žvaigždžių plejadą: prie komandos vairo stovintį Šarūną Jasikevičių, jo asistentus Robertą Javtoką, Darių Songailą ir Darių Maskoliūną, komados simboliu tapusį kapitoną Paulių Jankūną, iš Europos čempionato parvykusius Edgarą Ulanovą ir Artūrą Milaknį, anksčiau nacionalinei rinktinei atstovavusį šmaikštųjį aukštaūgį Antaną Kavaliauską, pernai puikiai žaidusį kanadietį Kevin’ą Pangos’ą, komandos naujokus, tarp kurių – NBA duonos ragavęs prancūzas Axel’is Toupan’as, amerikiečiai Dee Bost’as, Brandon’as Davies’as ir Aaron’as White.
 
Iš arenos tribūnų taip pat bus galima stebėti visoje Europoje žinomų „Žalgirio“ šokėjų pasirodymus, kitas atrakcijas, kurias pristatys „Titanų dvikova“ vadinamas rungtynes organizuojantys „Limestar Promotions“ ir Jungtinės Karalystės mažmeninės prekybos tinklas „Lituanica“.
 
Trečiadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai 25-ąjį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezoną pradėjo pergalingai. Pirmosiose rungtynėse išvykoje žaidę žalgiriečiai nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ komandą 89:70 (24:25, 19:11, 25:18, 21:6).
 
Tuo tarpu „Žalgirio“ varžovai „Polski Cukier“ nacionalinio čempionato dar nepradėjo ir ketvirtadienį po pietų atskrido į Londoną.
 
Susitikimą su „Žalgiriu“ lenkai vadina istorine proga susitikti su vienu iš garsiausių Europos krepšinio klubu. Varžovai savo pranešime aukština Kauno komandą, tačiau tikina, kad itin pajėgaus priešininko nebijo bei žada atkaklią kovą.
Ne mažiau ryžtingai nusiteikę ir žalgiriečiai – P. Jankūnas „Tiesai“ prieš kelias savaites tvirtino, jog varžovo nuvertinti nereikia.
 
„Draugiškos rungtynės – tik pavadinimas: visuose susitikimuose komandos siekia pergalės, nori maksimaliai išnaudoti savo pajėgumus. Ruošimės naujam sezonui, todėl reikės pasitikrinti taktiką, naujus sumanymus.
Esu tikras, kad lygiai taip pat šioms rungtynėms ruošiasi ir Torūnės ekipa, jos toks pat požiūris, todėl lengvo pasivaikščiojimo nebus.
 
Mums teks gerokai padirbėti, o žiūrovai turėtų išvysti tikrai geras rungtynes“, – sakė „Žalgirio“ simboliu jau tapęs komandos kapitonas.
 
Kad draugiškos varžybos – ne mažiau svarbios, savo elgesiu praėjusią savaitę įrodė ir Š. Jasikevičius: Turkijoje vykusių ikisezoninių rungtynių su vietos Bursos „Tofas“ ekipa kauniečių treneris už priekaištus arbitrams buvo išvarytas iš aikštės.
 
„Viskas logiška. Žaidžiant Turkijoje prieš turkų komandą kitaip ir būti negali. Neleisime mūsų stumdyti ir iš mūsų daryti krepšinio parodiją. Neegzistuoja čia priešsezoniniai turnyrai, turi būti lygus traktavimas“, – pasakojo emocijų nesuvaldęs Š. Jasikevičius.
Žalgiris penktadienį „Copper Box“ Londone surengs treniruotę, o varžybos prasidės 19 val. Sirgalių turėtų būti pilnos tribūnos, tad žiūrovams į areną patartina atvykti kuo anksčiau, bent valandą iki susitikimo. Tokiu atveju bus galima stebėti ir varžyboms besiruošiančių komandų žaidėjų apšilimą.
 
Pirmadienį „Žalgiris“ jau žais LKL rungtynes. Komanda šiemet į tarptautines varžybas keliauja ne užsakomaisiais lėktuvų reisais, o klubo reikmėms skirtu specialiu „Boeing 737“ verslo klasės lėktuvu.
 
  

Žymos: kauno žalgiris, kauno žalgiris Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai