Olimpiečiai savo pasirodymu Sočyje patenkinti

Olimpiečiai savo pasirodymu Sočyje patenkinti Isabella Tobias ir Deividas Stagniūnas džiaugėsi pasirodymu pirmojoje savo Olimpiadoje.

„Negaliu patikėti, kad esame uždarymo ceremonijoje. Labai džiaugiuosi, kad važiuojame namo, bet šiuos prisiminimus branginsiu amžinai“, – po Sočio olimpinių žaidynių uždarymo iškilmių emocijas liejo ledo šokėja Isabella Tobias, rašė sportas.info.

Ji kartu su savo čiuožimo partneriu Deividu Stagniūnu, kalnų slidininkais Roku Zavecku ir Ieva Januškevičiūte, čiuožėja trumpuoju taku Agne Sereikaite ir kitais delegacijos nariais sekmadienį atsisveikino su žaidynėmis „Fišt“ stadione.
Lietuvos vėliavą nešė aukščiausiai iš mūsų šalies atstovų Sočio žaidynėse pakilusi A. Sereikaitė. Ji 1500 m distancijoje užėmė 16-ąją vietą. Ledo šokėjai I. Tobias ir D. Stagniūnas buvo 17-ti. R. Zaveckas slalome milžine užėmė 63-iąją vietą, o slalome nefinišavo. I. Januškevičiūtei nepavyko pasiekti finišo abiejose rungtyse.

Olimpinėse žaidynėse Lietuvai dar atstovavo biatlonininkai Diana Rasimovičiūtė (geriausias rezultatas – 42-oji vieta 15 km individualiose lenktynėse) ir Tomas Kaukėnas (geriausias rezultatas – 23-ioji vieta 20 km individualiose lenktynėse), slidininkai Ingrida Ardišauskaitė (geriausias rezultatas – 62-oji vieta sprinte) ir Vytautas Strolia (geriausias rezultatas – 67-oji vieta 30 km skiatlone). Šie sportininkai jau grįžę į Lietuvą.

Iš viso Rusijos mieste Sočyje buvo išdalyti 98 medalių komplektai. Daugiausia jų susižėrė šeimininkai. Jie iškovojo 13 aukso, 11 sidabro ir 9 bronzos apdovanojimus. Antrąją vietą medalių lentelėje užėmė norvegai (11, 5, 10), trečiąją – Kanados atstovai (10, 10, 5). Medalius iškovojo 26 šalių olimpiečiai. 2 sidabro ir 2 bronzos apdovanojimus Sočyje pelnė Latvijos rinktinė.

Žymos: Olimpiada