Tiesa.com   |   2013-07-11

Oficialu: „Žalgiris“ traukiasi iš VTB

  
Oficialu: „Žalgiris“ traukiasi iš VTB Kauno „Žalgirio“ komanda nusprendė nebedalyvauti VTB turnyre dėl įtempto rungtynių grafiko.

Kauno „Žalgirio“ komanda nedalyvaus kito sezono VTB Vieningosios lygos čempionate. Apie tokį sprendimą šią savaitę pranešė „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas. Jis portalui „Delfi“ teigė, kad toks sprendimas buvo priimtas dėl įtempto varžybų tvarkaraščio.

„Lygai paaiškinome, kad palyginti su praėjusiu sezonu padidėja rungtynių skaičius Lietuvos krepšinio lygoje, kurioje žaisime du ratus, o nebe vieną. Taip pat nuo šių metų į Eurolygos TOP-16 etapą nepatekę klubai tęs kovą Europos taurės turnyre, todėl bet kokiu atveju mūsų sezonas Europoje nebus trumpas“, – teigė „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.
Anot jo, kiekvieną savaitę komanda turės sužaisti po dvejas rungtynes, o prie šio grafiko priderinti dar ir VTB Vieningosios lygos tvarkaraštį tapo nebeįmanoma.
 
Tačiau, panašu, kad VTB prezidentas Andrejus Širokovas kiek kitokios nuomonės. Jis savo pasipiktinimą išsakė kalbėdamas su Rusijos žiniasklaida, kurios žurnalistams teigė, esą „Žalgiris“ labai nusilpęs, o jo vadovai nusiteikę itin pesimistiškai. Anot A. Širokovo, gal ir gerai, kad komanda nusprendė šioje lygoje nebežaisti, nes tokia nusilpusi ji neįdomi ir nelabai reikalinga.
 
„Per derybas Lietuvoje aš supratau, kad dabartinis „Žalgiris“ nėra toks brangus VTB Vieningajai lygai. Žinoma, komandos vardas garsus, puikūs žmonės sukūrė gražią istoriją, bet šiomis dienomis „Žalgirį“ kamuoja finansinė krizė, ir jos ateitis neatrodo šviesi. Iš klubo vadovų girdėjau, kad jie bijo pralaimėti šioje lygoje“, – prezidentą citavo portalas „Delfi“.
 
Be to, jis gana atvirai kalbėjo ir apie dabartinius Kauno klubo vadovus, kurie, anot VTB prezidento, yra nusiteikę labai pesimistiškai ir tuo skiriasi nuo prieš tai vadovavusiųjų legendiniam Lietuvos krepšinio klubui.
 
Tuo tarpu Kauno „Žalgirio“ direktorius P. Motiejūnas nusivylė tokiais VTB lygos prezidento pareiškimais, nes buvo susitarta žiniasklaidai neviešinti derybų eigos.
 
  

Žymos: Žalgiris, Krepšinis

Komentarai

Naujausi straipsniai