Tiesa.com   |   2017-07-19

Nežinomybė dėl NBA žaidėjų paskatino papildyti rinktinę

  
Nežinomybė dėl NBA žaidėjų paskatino papildyti rinktinę Eimantas Bendžius praėjusį sezoną rungtyniavo Ispanijoje.

Tiksint paskutinėms valandoms iki pirmosios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės stovyklos dienos, įvyko permainos rinktinės kandidatų sąraše.

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis į treniruočių stovyklą pakvietė šį sezoną Ispanijoje rungtyniavusį Eimantą Bendžių, galintį žaisti lengvojo ir sunkiojo krašto puolėjo pozicijose.
„Šiuo metu neaiški situacija dėl Donato Motiejūno ir Domanto Sabonio prisijungimo prie rinktinės, – sako nacionalinės ekipos vadovas D. Adomaitis. – Federacija aktyviai bendrauja tiek su pačiais krepšininkais, tiek ir su Indianos „Pacers“ atstovais, tačiau šiai akimirkai neturime jokios konkrečios informacijos, todėl šioje pozicijoje norėjome papildymo ir visaverčio darbo treniruotėse. Kitas svarbus akcentas yra tas, kad 3–4 pozicijoje turime Mindaugą Kuzminską, Joną Mačiulį ir Edgarą Ulanovą, tačiau žiūrint į ateitį ir būsimą langų sistemą, nėra aišku, ar jie galės prisijungti prie rinktinės rudenį. Eimantas Bendžius gali žaisti ir trečioje, ir ketvirtoje pozicijoje, todėl jau dabar norime jį įtraukti į treniruočių procesą. Šis krepšininkas buvo arčiausiai to, kad patektų į stovyklą ir sumažinus kandidatų sąrašą.“
 
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treniruočių stovykla prasidės jau šį penktadienį Palangoje, o pirmosios kontrolinės rungtynės vyks rugpjūčio 4–5 dienomis Klaipėdoje.
 
 
  

Žymos: Krepšinis, Eimantas Bendžius

Komentarai

Naujausi straipsniai