Tiesa.com   |   2016-11-23

Naujas lyderis – Londono klubas

Naujas lyderis – Londono klubas Pergalingą įvartį Londono ekipai pelnė D. Costa.
Pergalę iškovojęs Londono klubas su 28 taškais tapo vienvaldžiu lygos lyderiu.

Londono „Chelsea“ klubas po pergalės 1:0 prieš „Middlesbrough“ ekipą tapo Anglijos „Premier“ lygos lyderiais. Antonio Conte‘s auklėtiniai, surinkę 28 taškus, turnyrinėje lentelėje vienu tašku pralenkė „Liverpool“ ir „Manchester City“ ekipas.

Nuo pat rungtynių pradžios Aitoro Karankos treniruojama komanda žaidė agresyviai, tačiau vėliau žaidimo sąlygas diktavo „Chelsea“. 27-ąją minutę arti tikslo buvo londoniečių krašto puolėjas Pedro, tačiau į jo smūgį fantastiškai reagavo Victoras Valdesas. Vis dėlto 41-ąją minutę „Chelsea“ ekipai pavyko pasiekti lemiamą įvartį – po kampinio Diego Costa nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė svečius į priekį.
Antrajame kėlinyje „Middlesbrough“ ir toliau demonstravo aktyvų futbolą, tačiau smūgių paversti įvarčiais jiems nepavyko. 55-ąją minutę Gastonas Ramirezas iš toli pabandė laimę, bet smūgis nebuvo tikslus. 62-ąją minutę galutinį tašką šioje dvikovoje galėjo padėti Pedro, tačiau ispano smūgiuotos kamuolys pataikė į skersinį.

Per likusį laiką šeimininkai bandė pasiekti išlyginamąjį įvartį, bet galutinis rezultatas liko 0–1, ir „Chelsea“ šventė šeštą pergalę iš eilės.

Pergalę iškovojęs Londono klubas su 28 taškais tapo vienvaldžiu lygos lyderiu ir prieš artimiausius persekiotojus turi vieno taško pranašumą.