Tiesa.com   |   2016-01-13

Naujas Lietuvos čempionų vedlys – Š. Jasikevičius

  
Naujas Lietuvos čempionų vedlys – Š. Jasikevičius Kauno „Žalgiris“ nori su Š. Jasikevičiumi pasirašyti ilgalaikį kontraktą.

Šarūnas Jasikevičius, debiutuodamas Kauno „Žalgirio“ trenerio poste, tikino nejautęs jokio jaudulio. Vis dėlto legendinis įžaidėjas supranta, kad jo laukia labai rimtas iššūkis vadovauti Lietuvos čempionų klubui. Tačiau idėjų jam netrūksta. „Jų – du tūkstančiai“, – vaizdingai po žalgiriečių pergalės LKL čempionate prieš „Vytautą“ pasakojo Šaras.

„Labai malonu pradėti pergale. Kita vertus, reikia suprasti, kad esame tokioje situacijoje, kokioje esame. Nėra čia ką daug kalbėti. Bandysime gerinti žaidimą ir kilti į viršų. Man dar irgi viskas šviežia“, – teigė Š. Jasikevičius.
Ar Š. Jasikevičius liks „Žalgirio“ vyr. trenerio poste iki sezono pabaigos, priklausys nuo derybų su klubu. „Žalgirio“ prioritetas – susieti ateitį su Š. Jasikevičiumi. Pats Š. Jasikevičius dar taip pat negalėjo pasakyti ko nors naujo apie savo ateitį.
 
– Ar debiutuodamas su naujomis pareigomis nesijaudinote?
 
– Jaudulio visai nebuvo. Tik galvoje buvo daug dalykų. Nes idėjų 2000, bet nei laiko, nei patirties nebuvo jų visų sudėti ant popieriaus. Bet dabar atsirado laiko. Reikia tikėtis, kad jį išnaudosime iki rungtynių Madride kuo geriau.
 
– „Vytautas“ turėjo tik septynis sveikus žaidėjus, bet atkakliai priešinosi iki pat ketvirtojo kėlinio. Nenustebino?
 
Prienai turi labai solidžią komandą. Čia nėra jokio stebuklo. Ir įsivaizduokite mūsų žaidėjus: penktadienį jie žaidė Bamberge, labai skaudžiai pralaimėjo, po beveik bemiegės nakties grįžo namo šeštadienį, prarado vyriausiąjį trenerį, atėjo kitas, o dabar reikia iš naujo. Čia, aišku, pasiteisinimai, bet tai turėjo įtakos. Reikia laiko stabilizuoti situaciją. Visiems grįžti namo, išsimiegoti, rytoj ateiti ir dirbti. Kad bus lengva, nesitikėjau nei aš, nei žaidėjai.
 
– Kaip keisite žaidimą?
 
– Bandysiu išnaudoti geriausias „Žalgirio“ žaidėjų puses. Jokios kitos strategijos ir negali būti.
 
– Ar prie komandos prisijungs naujas asistentas?
– Šituos dalykus spręsime rytoj arba poryt. Viskas labai šviežia ir šiek tiek nauja. Stengsimės. Idėjų yra, bet dabar plėstis nereikėtų. Per daug viskas šviežia.
 
 
  

Žymos: Krepšinis, Sportas, Š. Jasikevičius

Komentarai

Naujausi straipsniai