Tiesa.com   |   2018-01-26

Mourinho dar padirbės Anglijoje

  
Mourinho dar padirbės Anglijoje
© flickr nuotr.
J. Mourinho vertina darbą Anglijoje.
Strategas per neilgą darbo laiką Manchester’yje sulaukė daug kritikos dėl itin brangių pirkinių ir neadekvačių rezultatų

Vienas iš geriausių futbolo trenerių pasaulyje portugalas Jose Mourinho pratęsė sutartį su „Manchester United“ klubu, kuriame jis turėtų likti artimiausius dvejus metus.

Pagal anksčiau galiojusį kontraktą 55-erių stratego sutartis turėjo baigtis kitais metais, tačiau atnaujintame susitarime ji galios iki 2020-ųjų, o tuomet atsiras galimybė komandos vyriausiojo trenerio postą užimti dar bent metus.
Charizmatiškasis J. Mourinho „Manchester United“ treniruoja nuo 2016 metų gegužės ir per tą laiką jau sugebėjo iškovoti EFL taurę ir laimėti Europos lygos turnyrą. Tiesa, Anglijos „Premier“ lygos čempionų titulas kol kas nepasiekiamas, mat šį sezoną didžiausius šansus iškovoti šį titulą turi „Manchester City“, o „United“kol kas žengia antra.
 
Strategas per neilgą darbo laiką Manchester’yje sulaukė daug kritikos dėl itin brangių pirkinių ir neadekvačių rezultatų.
 
„Džiaugiuosi, kad „United“ taip jaučia ir pasitiki, kad esu tinkamas treneris šiam didžiam klubui“, – pratęsus sutartį kalbėjo J. Mourinho.
 
Prieš pasirašant sutartį su treneriu „United“ įvykdė grandiozinius mainus: įsigijo saugą Alexį Sanchezą, kuris ilgus metus prieš tai atstovavo Londono „Arsenal“ komandai, prie kurios prisijungė Manchesterio ekipoje žaidcęs armėnas Henrichas Mchitarjanas.
J. Mourinho Anglijos „Premier“ lygą yra pavadinęs geriausiu pasaulio futbolu, jis nuo 2004-ųjų iki 2007-ųjų ir 2013-2015 metais treniravo Londono „Chelsea“, su kuria ir tapo šios šalies čempionu.
 
  

Žymos: Manchester United, premier lyga, jose mourinho, anglijos futbolo čempionatas

Komentarai

Naujausi straipsniai