Tiesa.com   |   2015-02-13

Mario pagaliau prabilo!

Mario pagaliau prabilo! M. Balotelli buvo praradęs trenerių ir sirgalių pasitikėjimą.

Savaitės viduryje Anglijoje ketveriomis rungtynėmis prasidėjo „Premier“ lygos 25-asis turas. Po svarbios pergalės praėjusį savaitgalį Šiaurės Londono derbyje prieš „Arsenal“ ekipą pralaimėjimą patyrė „Tottenham Hotspur“ ekipa. Antradienį jie nusileido įsibėgėjusiems „Liverpool“ futbolininkams, o „Arsenal“ palaužė „Laicester City“.

„Tottenham“ futbolininkai pirmajame kėlinyje neprilygo „Liverpool“ žaidimu, tačiau juos lydėjo sėkmė. Nors Liverpulio ekipa turėjo ne vieną progą pasižymėti, tačiau įmušė tik Lazaras Markovičius (15 min.). 26 min. po puikaus Eriko Lamelos reido ir perdavimo rezultatą išlygino Harry Kane'as.
Antrojo kėlinio pradžioje Danny Rose'as prasižengė baudos aikštelėje prieš D. Sturridge’ą ir „Liverpool“ kapitonas Stevenas Gerradas 53 min. 11 metrų baudiniu rezultatą persvėrė. Vis dėlto svečiai nepasidavė ir nepraėjus nė 10 minučių Moussa Dembele rezultatą antrą kartą išlygino.

83-ąją minutę „Liverpool“ ekipai pergalingą ataką surengė du atsarginiai. Vos prieš 4 min. aikštėje pasirodęs Adamas Lallana atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę, kur Mario Balotelli iš arti nuginklavo vartininką. Tai pirmasis italo įvartis „Premier“ lygoje žaidžiant Liverpulio klube.

42 taškus po mačo turintis „Liverpool“ (7 vieta) jau beveik pasivijo laipteliu aukščiau esančią „Tottenham“ (43 tšk.). Penktoje vietoje su 45 taškais žengia maču mažiau žaidęs „Manchester United“.

Tryliktąją pergalę čempionate iškovojo ir su 45 taškais į ketvirtąją vietą pakilo Londono „Arsenal“ klubas, savo aikštėje 2:1 (2:0) privertęs pasiduoti „Leicester City“.

Žymos: Futbolas, Mario Balotelli,