Parengė Evelina Uždavinytė   |   2010-05-27

Maldos futbolo aistruoliams

  
Maldos futbolo aistruoliams

Anglikonų bažnyčios vyskupas prieš pasaulio futbolo čempionato rungtynes sukūrė tris maldas specialiai futbolo aistruoliams.

ent="text/html; charset=utf-8" http-equiv="Content-Type">

Vienoje maldoje Dievas vadinamas „futbolininku, kuris paleido kosmosą į gyvenimą“, rašo laikraštis „The Daily Telegraph“.

 

„Į bažnyčią eina daugiau žmonių nei į futbolą, tačiau futbolo varžybos – tas retas atvejis, kai žmonės išgyvena bendrą patirtį toje pačioje vietoje ir tuo pačiu metu“, – įsitikinęs vyskupas Nickas Bainesas, „Liverpool“ klubo aistruolis.

 

Vieną maldą vyskupas parašė netikintiems žmonėms, atsižvelgdamas į tai, kad „daugiau kaip pusė gyventojų kažkuriuo momentu meldžiasi“ ir kad „pasaulio futbolo čempionatas vienaip ar kitaip palies visus“.

 

Malda tiems, „kurie paprasčiausiai nesidomi“ futbolu, primena maldas, kalbamas anoniminių alkoholikų susirinkimuose: abejingi futbolui žmonės kviečiami prašyti Viešpaties supratimo, kantrybės ir užuojautos tiems, kurie kenčia nuo priklausomybės futbolui ir televizijai. Malda leidžia suprasti, kad Bažnyčia pripažįsta, kokia nelengva dalia teko „prirakintų prie sofos“ aistruolių žmonoms ir draugėms.

 

Per pasaulio čempionatą, kaip ir ankstesniais metais, daugelyje Anglijos bažnyčių bus pastatyti didžiuliai ekranai, kad parapijiečiai galėtų stebėti varžybas.

 


  

Komentarai

Naujausi straipsniai