2012-11-01

„Lotus“ pergalės šampano neragaus

  
„Lotus“ pergalės šampano neragaus „Lotus“ pilotas Kimi Raikkonenas nebeturi vilčių šiemet tapti čempionu.

„Lotus“ pilotas Kimi Raikkonenas pripažino nebeturintis realių vilčių iškovoti šių metų „Formulės-1“ čempiono titulą, tad dabar sieksiantis gerų rezultatų likusiuose pirmenybių etapuose. Kaip praneša portalas „F-1“, suomis apgailestavo dėl prastai susiklosčiusio savaitgalio Indijoje ir vylėsi visiškai išnaudoti pastaruoju metu smarkiai patobulinto savo automobilio galimybes trejose likusiose čempionato lenktynėse.

„Indijoje buvome greiti, bet netinkamoje pozicijoje. Kai važiuoji už ko nors, ne kažką gali padaryti“, – nusivylimo kartėlio neslėpė K. Raikkonenas, šios savaitės pradžioje patvirtintas „Lotus“ pilotu ir kitam sezonui. „Kadangi mūsų ratų įveikimo laikai buvo geri, tikrai maniau, kad turime automobilį, kuriuo galime kovoti dėl vietos ant pakylos, tačiau šeštadienį padaryta klaida (derinant techniką) atėmė visas viltis.“
Pasak lenktynininko, kova šiame čempionate jam jau daugiau ar mažiau baigta. Jo atstovaujamai komandai belieka tikėtis, kad kitose lenktynėse jie bus tokie greiti, jog galės pelnyti daugiau taškų.
 
 
 
  

Žymos: Sportas, Formulė, Lenktynės

Komentarai

Naujausi straipsniai