Tiesa.com   |   2016-08-04

Londone lietuviai krepšininkų olimpines kovas galės stebėti sirgalių bare

  
Londone lietuviai krepšininkų olimpines kovas galės stebėti sirgalių bare
© Wikimedia.org
Lietuvos vyrų krepšinio kovą dėl olimpinių medalių pradės sekmadienį, rugpjūčio 7 d.
Krepšinio sirgalių ambasados Londone atstovai įspėja, kad nors įėjimas yra nemokamas, rungtynių transliacijas „Rileys Sports Bar Haymarket“ galės stebėti tik asmenys nuo 18 metų.

Jau šį sekmadienį, rugpjūčio 7-ąją, Londone pradės veikti Lietuvos krepšinio sirgalių ambasada, kurioje bus tiesiogiai transliuojamos krepšinio rungtynės iš Brazilijoje vyksiančių olimpinių žaidynių. Palaikyti tautiečių visi lietuviai kviečiami į „Rileys Sports bar Haymarket“.

Ši sirgalių ambasada Londone steigiama antrus metus iš eilės. Anot internetinės iniciatyvivos „IAM LT“ įkūrėjo ir „Švyturio“ baro Londone steigėjas Andriaus Petručenios, į barą lietuviai susirenka ne tik žiūrėti sporto varžybų, bet ir pabendrauti vieni su kitais, pabūti tarp savų.
Pirmąsias rungtynes „Švyturio“ sirgalių ambasadoje Londono lietuviai kviečiami stebėti rugpjūčio 7 d., kai Lietuvos krepšininkai susitiks su olimpiados šeimininke Brazilija (18:15 D. Britanijos laiku).
Rugpjūčio 9 d., Lietuva žais su Nigerijos nacionaline krepšinio rinktine (23:00 val.).
 
Rugpjūčio 12 d. Lietuvos ekipa varžysis su Argentinos rinktine (02:30 val. Londono laiku).
 
Rugpjūčio 13 d., po rungtynių su Pietų Amerikos ekipa, lietuvių lauks Europos ir pasaulio čempionai ispanai (23 val.).
Paskutiniame grupės turnyro mače rugpjūčio 16 d. Lietuvos rinktinė susitiks su Kroatijos krepšininkais (02:30 D. Britanijos laiku).
 
Po šių rungtynių paaiškės lietuvių užimama pozicija B grupėje. Ketvirtfinalio varžybos prasidės rugpjūčio 17 d., o finalas numatomas rugpjūčio 21-ąją.
 
A. Petručenios teigimu, nepaisant to, kad daugelis rungtynių dėl nepalankaus laiko skirtumo vyks labai vėlai arba naktį, sirgalių bare tikisi sulaukti gausaus būrio lietuvių.
 
Krepšinio sirgalių ambasados Londone atstovai įspėja, kad nors įėjimas yra nemokamas, rungtynių transliacijas „Rileys Sports Bar Haymarket“ galės stebėti tik asmenys nuo 18 metų, o prie įėjimo būtina pateikti asmens amžių nurodantį dokumentą.
„Rileys Sports Bar Haymarket“ įsikūręs miesto centre, netoli Trafalgaro aikštės, adresu 80 Haymarket, London SW1Y 4TE.
 
 
 
  

Žymos: Olimpiada, Londonas , Sirgaliai, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, baras

Komentarai

Naujausi straipsniai