Sportas.Info   |   2010-07-19

Lietuvos tenisininkai ant laurų nemiegos

  
Lietuvos tenisininkai ant laurų nemiegos

Sekmadienį „Fitzwilliam“ teniso klube Dubline (Airija) baigėsi Deviso taurės Europos–Afrikos zonos II grupės mačas tarp Lietuvos ir Airijos tenisininkų. Dar šeštadienį pergalę užsitikrinę lietuviai paskutinę dieną leido pasidžiaugti šeimininkams: Lukas Mugevičius 0:6, 2:6 pralaimėjo Conorui Nilandui, o Dovydas Šakinis 2:6, 2:6 nusileido Jamesui McGee.

;
Po mačo penkiolikmetis Lukas Mugevičius pasidžiaugė galimybe išbandyti jėgas suaugusiųjų tenise. „Galėjo galbūt būti ir geriau. Iš pradžių kaustė jaudulys, tačiau vėliau įsižaidžiau. Vis dėlto žaidimo lygis labai skiriasi – čia juk suaugusiųjų tenisas. Tačiau du geimus laimėjau, įgijau patirties“, – po mačo pasakojo L. Mugevičius.
Apie tai, kad neišnaudojo visų savo gabumų, po mačo kalbėjo ir Dovydas Šakinis. „Galėjau daug geriau sužaisti, tačiau varžovas šiandien žaidė tikrai gerai, o aš pats padariau daug klaidų. Nesisekė pirmas padavimas. Nors mačas nieko nelėmė, motyvacijos tikrai netrūko. Turėjau progos pažaisti su gerais varžovais, kaupiau patirtį ateičiai,“ – sakė Dovydas.
 
Nors sekmadienio rezultatai nebeturėjo jokios įtakos, Lietuvos rinktinės kapitono Remigijaus Balžeko jaunųjų rinktinės narių žaidimas nedžiugino.
„Akivaizdu, jog Lukas dar visiškai nėra pasiruošęs žaisti su vyrais. Matysime, kada jis bus pasiruošęs, tačiau šiuo metu komandai jis negalėtų padėti jokioje pozicijoje. Dovydas šiandien irgi padarė daug nebūdingų klaidų, – sakė R. Balžekas. – Žinoma, esame laimingi, kad pavyko laimėti, o vyrams dar yra kur tobulėti, reikia daug dirbti ir treniruotis. Kartą mums Roge Federeris yra labai gerai pasakęs: „Galima mokytis ir iš pergalių, ir iš pralaimėjimų, bet niekada nereikia nustoti dirbti.“ Reikia dirbti, o ne laukti. Jeigu tik lauksime, galime ir nesulaukti.“
 
Lietuvos teniso rinktinė dėl vietos Europos–Afrikos zonos I grupėje rugsėjo 17–19 dienomis kovos su Slovėnija. Paklaustas, ar džiaugtųsi, jei Lietuvos rinktinė jau šiais metais patektų į aukštesnę grupę, R. Balžekas neslėpė, kad šiuo metu rinktinės lygis yra II grupės. „Aišku, norėtume žengti aukštyn, tačiau rinktinės lygis kol kas yra II grupės“, – atviravo rinktinės kapitonas.
 
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai