tiesa.com   |   delfi.lt   |   2014-04-03

„Lietuvos rytas“ vėl pakeitė trenerį

  
„Lietuvos rytas“ vėl pakeitė trenerį D. Adomaitis sieks pagerinti komandos gynybą.

Kai Dainius Adomaitis prieš pusantrų metų sustiprino Vilniaus „Lietuvos ryto“ trenerių štabą, klubo vadovai jam kėlė užduotį pagerinti ekipos puolimą, rašo Delfi.lt.

 Dabar situacija apsisuko 180 laipsnių kampu: vyriausiuoju treneriu tapęs specialistas privalės užglaistyti skyles gynyboje. Be to, jeigu D. Adomaitis šį postą nori užimti ir kitą sezoną, jam reikės atvesti „Lietuvos rytą“ į triumfą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).
Pirmadienį su nė keturių mėnesių Lietuvos sostinės komandoje neišdirbusiu Aleksandru Petrovičiumi atsisveikinę vilniečiai kitą dieną treniruotėje jau klausėsi buvusio kroato asistento D. Adomaičio nurodymų.
 
40-metis specialistas klubo vyriausiuoju treneriu šiame sezone tapo jau antrą kartą: gruodį jis buvo laikinai pakeitęs iš „Lietuvos ryto“ atleistą vokietį Dirką Bauermanną, kol klubo vadovai sukirto rankomis su A. Petrovičiumi. Šįkart D. Adomaitis, eidamas vyriausiojo trenerio pareigas, galės sukaupti kur kas ilgesnį stažą, kadangi Lietuvos vicečempionų komandos vairas jam patikėtas iki sezono pabaigos.
 
Anot klubo direktoriaus Martyno Purlio, A. Petrovičius buvo atleistas dėl sekmadienį patirto pralaimėjimo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės finale prieš Prienų „Tonybet“ ekipą bei jau aštuntfinalyje nutrūkusio pasirodymo Europos taurės turnyre.
 
Klubo vadovų netenkino ne tik rezultatai, bet ir komandos žaidimas. Nors A. Petrovičius dar neseniai gyrėsi jį stabilizavęs, M. Purlys sukritikavo ekipos gynybą. „Nežinau, apie kokią stabilizaciją treneris galėjo kalbėti, kai kiekvienose rungtynėse praleisdavome į savo krepšį 80 ar daugiau taškų. Manau, gynyba buvo silpnoji mūsų komandos pusė. Na, o jei pralaimime Prienų komandai finale, apie stabilizaciją kalbos tikrai negali būti“, – teigė „Lietuvos ryto“ direktorius.
 
  

Žymos: Krepšinis

Komentarai

Naujausi straipsniai