tiesa.com   |   2013-12-18

„Lietuvos rytas“ turi naują trenerį

  
„Lietuvos rytas“ turi naują trenerį D. Bauermanas iš „Lietuvos ryto“ trenerio pareigų buvo atleistas daugiau nei prieš savaitę.

Prie vieno pajėgiausių Lietuvos krepšinio klubų prisijungė naujas strategas – „Lietuvos ryto“ žaidimą styguos Aleksandras Petrovičius. Kroatas su klubu pasirašė sutartį, kuri galios iki šio sezono pabaigos su galimybe ją pratęsti dar metams, pranešė „Lietuvos rytas“.

 Praėjusią savaitę „Lietuvos rytas“ atleido Dirką Bauermaną, jį laikinai buvo pakeitęs Dainius Adomaitis. Jis, kaip ir kitas asistentas Arvydas Gronskis, liko ir dabartinio trenerio komandoje.
A. Petrovičiaus kaip trenerio karjera prasidėjo 1991-aisiais Zagrebo „Cibona“ klube. Vėliau jis dirbo su Sevilijos „Caja San Fernando“ ir Leidos „Caprabo“ (Ispanija), Vloclaveko „Anwil“ (Lenkija), Fabriano „Carifac“ ir Skafačio „Eurorida“ (Italija), „Zadar“ ir Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija) komandomis.
 
54-erių kroatas A. Petrovičius yra legendinio avarijoje žuvusio buvusios Jugoslavijos rinktinės nario Draženo Petrovičiaus vyresnysis brolis.
 
  

Žymos: Krepšinis

Komentarai

Naujausi straipsniai