Tiesa.com   |   2012-12-14

Lietuvos rinktinės strategas pasirinko bendražygius

  
Lietuvos rinktinės strategas pasirinko bendražygius Jonas Kazlauskas jau suformavo savo štabą.

Neseniai prie Lietuvos rinktinės vairo stojęs Jonas Kazlauskas įvardijo, ką pasirinko savo asistentais. Jais tapo Darius Maskoliūnas ir Gintaras Krapikas.

Šiuo metu „Lietuvos ryto“ komandai vadovaujantis treneris D. Maskoliūnas ir G. Krapikas eis J. Kazlausko asistento pareigas, o Sigitas Kavaliauskas bus fizinio rengimo treneris. Treneriu skautu nuo šiol bus Benas Matkevičius.
„Su visai specialistais, išskyrus S. Kavaliauską, teko dirbti. Apie S. Kavaliauską atsiliepimai yra puikūs. Tai perspektyvus specialistas. Aš šiais vyrais pasitikiu, matau, kaip tobulėja, kokį darbą gali atlikti. Evaldas Kandratavičius rinktinėje negali dirbti. CSKA nesutinka, kad treneris išvyktų. E. Kandratavičius ir S. Kavaliauskas – to paties mokytojo mokiniai, tad metodika bus labai panaši“, – spaudos konferencijoje teigė J. Kazlauskas.
 
Strategas patvirtino, kad jau pradėjo pokalbius su rinktinės kandidatais. J. Kazlauską dar kartą išreiškė nerimą dėl pagrindinio rinktinės įžaidėjo. Be to, treneris su rinktinės kandidatais analizuoja klaidas, padarytas ankstesniais metais.
 
„Jau teko kalbėtis su kai kuriais žaidėjais. Kalbėjome, kas buvo negerai, ką reikia taisyti. Žinote, rinktinė yra šeima, ir apie šeimos problemas viešai nekalbame. Be to, vienam žaidėjui situacija gali atrodyti vienaip, kitam – kitaip“, – sakė J. Kazlauskas.
 
 
  

Žymos: Krepšinis, Sportas

Komentarai

Naujausi straipsniai