Tiesa.com   |   2016-11-23

Lietuvos rinktinei burtai lengvo pasivaikščiojimo nežada

  
Lietuvos rinktinei burtai lengvo pasivaikščiojimo nežada D. Adomaitis sako, kad svarbiausia yra žaidėjų sveikata ir kad visi būtų užtikrinti dėl ateities.
Burtų traukimo ceremonija pirmines idėjas privers kiek pakoreguoti.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sužinojo savo varžovus 2017 metų Europos krepšinio čempionate. Po antradienį Stambulo Otomanų rūmuose ištrauktų burtų paaiškėjo, kad Dainiaus Adomaičio auklėtiniai kovas pradės B grupėje kartu su Izraelio, Ukrainos, Gruzijos, Italijos ir Vokietijos rinktinėmis.

Europos čempionatas kitų metų rugpjūčio 31–rugsėjo 17 dienomis vyks keturiose šalyse: Izraelyje, Turkijoje, Rumunijoje ir Suomijoje. Atkrintamosios varžybos bus rengiamos Stambule.
Prieš mėnesį Lietuvos rinktinės vairą perėmęs Dainius Adomaitis jau gali dėliotis pasirengimo planus. Tiesa, burtų traukimo ceremonija pirmines idėjas privers kiek pakoreguoti.
 
„Pagrindinės korekcijos bus dėl draugiškų rungtynių, kad nežaistume su varžovais, kurie bus mūsų grupėje“, – tolesnius darbus aiškino treneris, portalui krepsinis.lt atskleidęs, kad pokalbiai dėl kontrolinių akistatų vasarą vyko ir su būsimais konkurentais Tel Avive.
 
Dviem frontais su „Neptūnu“ besivaržantis D. Adomaitis namų darbus, susijusius su Lietuvos rinktine, atlieka laisvadieniais. Iki šiol jis jau spėjo pabendrauti su didžiąja dalimi olimpinės sudėties narių – liko tik keli skambučiai.
 
„Tai yra Lietuvos rinktinė – visi nori žaisti, visi nori laimėti medalius atstovaudami savo šaliai. Tai yra didžiulė garbė tiek žaidėjams, tiek treneriams, todėl net nekyla klausimų apie norą. Svarbiausia, kad niekas nebūtų traumuotas ir visi būtų užtikrinti dėl savo ateities, kišenėje turėdami sutartis“, – kalbėdamas apie lietuvių požiūrį į nacionalinę komandą pabrėžė iš Šakių kilęs treneris.
Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis viską stebėjo iš garbingiausiems renginio svečiams skirtų vietų. LKF vadovas, sužinojęs visus Lietuvos rinktinės varžovus, įvertino grupės, kurioje žais lietuviai, pajėgumą: „Per praėjusį čempionatą įspūdis irgi buvo visai kitoks, bet buvo nelengva išeiti į grupės. Šį kartą ramiai sėdėjome ir žiūrėjome, kas bus. – kalbėjo A. Sabonis. – Kiek suprantu, mumis grupėje labiausiai džiaugiasi Izraelis, nes jie mus ir pasikvietė.“
 
A grupės rungtynės vyks Helsinkio „Hartwall“ (Suomija), C grupės – Klužo-Napokos „Polyvalent Hall“ (Rumunija), o D grupės – Stambulo „Ulker sports“ (Turkija) arenose. Lemiamą 40-ojo

Europos čempionato etapą priims didžiausias Turkijos miestas Stambulas ir jame esanti „Sinan Erdem Dome“ arena.

Europos čempionato komandos, suskirstytos į gtupes:

  

Žymos: Europos krepšinio čempionatas, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė

Komentarai

Naujausi straipsniai