Tiesa.com   |   2017-08-01

Lietuvos kovotojas suabejojo teisėjų sąžine

  
Lietuvos kovotojas suabejojo teisėjų sąžine
© Facebook nuotr.
S. Maslobojevas kviečia varžovą sąžiningai kovai.
Noriu kaip įmanoma greičiau ištaisyti tą farsą

Po pralaimėjimo kovoje dėl pasaulio kikbokso tinklo čempiono vardo Lietuvos atstovas Sergejus Maslobojevas viešai paskelbė žinią, kurioje apstu užuominų apie netinkamą teisėjavimą.

Praėjusią savaitę 30-metis Lietuvos kovotojas Čekijoje susitiko su vietos atstovu Ondrejumi Hutniku, kuris, teisėjų sprendimu, ir tapo čempionu.
Nurimus emocijoms S. Maslobojevas socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė įrašą, atskleidžiantį jo požiūrį į teisėjavusius asmenis.
 
Įrašo tekstas:
 
„Aš niekada neturėjau įpročio vertinti teisėjų darbo, ypač daryti tai iškart po kovos, kai dar esu kupinas adrenalino ir tiesiog negaliu būti objektyvus. Todėl ir po paskutinės kovos nedalinau interviu, tiesiog ramiai leidau laiką ir žvejojau savo malonumui.
 
Taigi, šiandien jau galiu būti tikras, kad mano mintyse liko mažai emocijų ir viską ką aš dabar rašau pagrįsta šaltu protu ir racionaliu mąstymu.
 
Aš nesigilinu į tai, kas įvyko praeitą ketvirtadienį Čekijoje, per Yangames Fight Night. Per tą vakarą buvo daug sunkiai suprantamų teisėjų sprendimų ir manau, kad geriausiai kas ten įvyko galėtų įvertinti žiūrovai. Tik esu tikras, kad renginio organizatoriai dėl prieš tai paminėtų dalykų neišdrįs viešai parodyti turnyro įrašo. Bet čia jų sąžinės ir garbės reikalas.
 
Aš tik noriu viešai kreiptis į savo varžovą Ondrej Hutnik: žinau, kad Tu nieko neturi bendro su tuo kas įvyko ir esi sąžiningas kovotojas. Aš gerbiu Tave, kaip ir kiekvieną varžovą, kuris žengia į ringą ir sąžiningai kaunasi su manimi. Manau, kad Tu norėtum, kad Tavo iškovotas titulas niekam nekeltų abejonių ir kalbų. Todėl siūlau Tau priimti mano pasiūlymą artimiausiu metu susikauti vėl. Tu ir aš...
 
Tie patys kovotojai, tos pačios taisyklės, tas pats titulas, tas pats diržas. WKN prezidentas jau davė savo sutikimą ir irgi nori kaip įmanoma greičiau ištaisyti tą farsą, kurį organizavo YFN.
 
Aš iš savo pusės pažadu, kad padarysiu viską, kas nuo manęs priklauso, kad šį kartą kovos baigtį lemtų ne teisėjai.
 
Taigi laukiu Tavo atsakymo ir tenugali stipriausias…
 
Sergejus “Kuvalda” Maslobojevas.“
S. Maslobojevas ir O. Hutnik po kovos. S. Maslobojevas ir O. Hutnik po kovos.
  

Žymos: kikboksas, Kovos menai, sergejus maslobojevas

Komentarai

Naujausi straipsniai