tiesa.com   |   2013-10-09

Lietuvos futbolo rinktinė liko be talentingiausių

  
Lietuvos futbolo rinktinė liko be talentingiausių Į rinktinę šiemet nebuvo pakviestas ir Deividas Šemberas, žaidžiantis Rusijos klube.

Lietuvos futbolo rinktinėje nebeliko labiausiai patyrusių ir geriausių žaidėjų. Prie komandos vairo stojus naujam strategui IgoriuiPankratjevui (jis pakeitė vengrą CsabąLaszlo). Pirmosios rungtynės be lyderių laukia jau šią savaitę.

 Prie ekipos nebeprisijungs Žydrūnas Karčemarskas, Edgaras Česnauskis, Deividas Šemberas, Tomas Danilevičius ir Marius Stankevičius. Pastarasis teigė nesuprantantis tokio trenerio sprendimo. Tuo labiau, kad visi futbolininkai žaidžia užsienio klubuose, tačiau visuomet su džiaugsmu skubėdavo į rinktinę.
Šiuo metu 32 metų „Gaziantepspor“ ekipoje žaidžiantis gynėjas M.Stankevičius ilgokai laukė trenerio I. Pankratjevo skambučio ir buvo pasiruošęs prisijungti prie Lietuvos rinktinės, tačiau kvietimo taip ir nesulaukė. Kaip žiniasklaidai sakė pat M. Stankevičius, nors jo niekas ir nepakvietė, tačiau ilgametis žaidėjas tikėjosi, kad apie tai jį galėjo bent jau įspėti.
 
Dar vienas žaidėjas, kuris nebežais su rinktine, – tai vartininkas Ž. Karčemarskas. Oficialiai buvo skelbta, kad jis nepakviestas prie rinktinės prisijungti, nes yra traumuotas, tačiau futbolininkas sėkmingai šią savaitę sužaidė rungtynes Turkijoje, kur atstovauja „Gaziantepspor“ klubą.
 
I.Pankratjevassavo sprendimo nekomentavo. Pasak stratego, kiekvienas turi savo nuomonę, o sprendimus priėmė jis pats. Treneris tiki, kad suformuota 24 žaidėjų komanda pateisins lūkesčius ir pasieks iškeltus tikslus.
 
Video su sėkmingu Ž. Karčemarsko žaidimu galite pažiūrėti čia (nuo 3:29 min):

  

Žymos: Futbolas

Komentarai

Naujausi straipsniai