Tiesa.com   |   2017-05-19

Lietuvos diplomatai – turnyro Londone čempionai

  
Lietuvos diplomatai – turnyro Londone čempionai
© pixabay nuotr.
Krepšinis suvienijo Londone reziduojančius įvairių šalių diplomatus.
Lietuviai žaidė jungtinėje Europos komandoje

Pirmą kartą surengtame labdaringame krepšinio turnyre, kuriame varžėsi Londone reziduojančių ambasadų darbuotojai, čempionų titulą iškovojo ir Lietuvos atstovai.

Trys Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje darbuotojai gynė „European All Stars“ komandos garbę, kartu su mūsiškais joje taip pat žaidė Graikijos, Serbijos, Švedijos ir Jungtinės Karalystės diplomatai.
Be šios ekipos turnyre jėgas išbandė Jungtinių Amerikos Valstijų ir Kanados atstovybių krepšininkai bei dar trys tarptautinės komandos, kurioms atstovavo įvairių valstybių ambasadų darbuotojai iš 16 valstybių.
 
Komandos sužaidė po vienerias tarpusavio rungtynes, pagal kurių rezultatus keturios geriausios pateko į pusfinalius, šiame etape pergalę iškovojusi „European All Stars“ finale dėl nugalėtojų vardų susitiko su „Global Shooting Star“ ir, užtikrintai įveikusi varžovus, tapo čempione.
 
Šio labdaringo krepšinio turnyro sumanytojai yra Austrijos bei Bosnijos ir Hercegovinos ambasadoriai Londone. Surinktos lėšos atiteko jaunus sporto talentus globojančiai „Greenhouse Sports“ labdaros organizacijai.
Turnyre dalyvavo 16 ambasadų, tarp jų -
 ir Lietuvos, darbuotojai. greenhousesports.org nuotr. Turnyre dalyvavo 16 ambasadų, tarp jų - ir Lietuvos, darbuotojai. greenhousesports.org nuotr.
Lietuvos ambasadorė Asta Skaisgirytė su kolegomis. bhembassy.co.uk nuotr. Lietuvos ambasadorė Asta Skaisgirytė su kolegomis. bhembassy.co.uk nuotr.
  

Žymos: Labdaros renginys, Krepšinis, Lietuvos ambasada

Komentarai

Naujausi straipsniai