Tiesa.com   |   2016-11-02

Lietuvis NBA šildo suolą

Lietuvis NBA šildo suolą M. Kuzminskas žaidė tik pirmose NBA rungtynėse.

NBA lygos naujokas Mindaugas Kuzminskas vėl nesulaukė Niujorko „Knicks“ trenerio Jeffo Hornaceko palankumo ir antras rungtynes iš eilės nuo pirmos iki paskutinės minutės stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolo, o jo klubas patyrė antrą nesėkmę sezone – svečiuose 89:102 (29:32, 26:32, 24:22, 10:16) pralaimėjo Detroito „Pistons“ (3/1) krepšininkams.

Po trijų kėlinių „Knicks“ atsiliko 79:86, tačiau per lemiamą ketvirtį tesukrapštė 10 taškų ir nebepajėgė pakovoti dėl pergalės. 27-erių metų M. Kuzminsko vietą aikštėje užimantis atsarginis „Knicks“ puolėjas Lance'as Thomas ir vėl nežibėjo – per 26 min. surinko tik 2 taškus (1/6 dvitaškis) ir prarado 2 kamuolius. „Pistons“ tritaškius metė net dvigubai taikliau už varžovus – 8/13 (61,5 proc.), prieš 7/22 (31,8 proc.). Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienio niujorkiečiai namuose priims Houstono „Rockets“ komandą, kuri 120:128 nusileido NBA čempionams Clevelando „Cavaliers“.
„Pistons“: Tobias Harrisas 25 (10 atk. kam.), Marcusas Morrisas 22, Kentavious Caldwellas-Pope'as 19, Ish‘as Smith‘as 10 (8 rez. perd.), Andrew Drummondas 9 taškai (4/13 dvitaškiai, 1/6 bauda, 13 atk. kam.).

„Knicks“: Carmelo Anthony‘s 24 (8/18 metimai iš žaidimo), Derrickas Rose'as 19, Kristapas Porzingis 18 (7/18 metimai iš žaidimo), Brandonas Jenningsas 12 taškų.

Žymos: Krepšinis, NBA, mindaugas kuzminskas, new york knicks