tiesa.com   |   2013-11-21

Lietuvis „Hjustone“ vėl išbėgo į aikštę

Lietuvis „Hjustone“ vėl išbėgo į aikštę Donatas Motiejūnas daugybę rungtynių praleido ant atsarginių suolo.

Donatas Motiejūnas pagaliau sulaukė Hjustono „Rockets“ komandos trenerio pasitikėjimo ir jo neapvylė. Lietuvis po ilgos pertraukos į aikštę nuo atsarginių suolo pakilo dvejoms rungtynėms iš eilės ir kol kas pasitikėjimą pateisino 100 proc. Jis kartu su komanda skina pergales.

iš antradienio į trečiadienį Hjustone vykusiose NBA rungtynėse vietos „Rockets“ sutriuškino Bostono „Celtics“ rezultatu 109:85 (40:18, 28:26, 20:13, 21:28), ir tai buvo jau trečioji Hjustono pergalė iš eilės.
Lietuvis pirmą kartą aikštelėje šiame mače pasirodė pirmo kėlinio pabaigoje, kai pakeitė Dwightą Howardą – tuo metu šeimininkai, varžybas pradėję 18:1, pirmavo 34:18. Po trijų ketvirčių skirtumas buvo dar didesnis ir siekė net 31 tašką (88:57).

Ketvirtajame kėlinyje pasireiškė atsarginiai žaidėjai, o kartu ir D. Motiejūnas. Puolėjas iš Lietuvos per 18 min. pelnė 5 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 1/1 bauda), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 1 varžovo metimą, 2 kartus suklydo ir 1 sykį prasižengė.

„Rockets“ gretose tarp rezultatyviausių buvo Terrence'as Jones, pelnęs 24 taškus (10/12 metimai iš žaidimo) ir atkovojęs 9 kamuolius. 16 taškų komandai uždirbo Patrickas Beverley, 15 – Jamesas Hardenas (3/3 tritaškiai).

Rungtynės:
Hjustono „Rockets“ (8/4) – Bostono „Celtics“ (4/8) 109:85 (40:18, 28:26, 20:13, 21:28).

„Rockets“: Terrence'as Jonesas 24 (9/11 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 3/4 baudos, 9 atk. kam.), Patrickas Beverley 16, Jamesas Hardenas 15 (3/3 tritaškiai, 7 klaidos), Chandleris Parsonsas ir Jeremy Linas po 11, Dwightas Howardas 10 (11 atk. kam.), Donatas Motiejūnas ir Omri Casspi po 5, Omeras Ašikas 4 taškai.

„Celtics“: Courtney Lee 17 (3/4 tritaškiai), Avery Bradley 11 (4/18 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), Jaredas Sullingeris 10 (9 atk. kam.), Brandonas Bassas ir Kelly Olynykas po 9 taškus.

Žymos: Krepšinis