Tiesa.com   |   2017-03-26

Lietuviai Londone neatsilaikė prieš Anglijos futbolo rinktinę

  
Lietuviai Londone neatsilaikė prieš Anglijos futbolo rinktinę
© Scanpix nuotr.
Tai jau antras kartas, kai Lietuvos komanda žaidė prieš Angliją.

Sekmadienį Londone, žymiajame Wembley stadione ir vėl susirinko pilnos tribūnos futbolo sirgalių. Šįkart rungtynės buvo itin svarbios ir Lietuvai, mat 2018 m. Pasaulio futbolo atrankoje susitiko Lietuvos ir Anglijos komandos.

Deja, Lietuvos rinktinei šios rungtynės nebuvo sėkmingos. Edgaro Jankausko vadovaujama komanda po intensyvios kovos nusileido britams 0:2.
Sekmadienį „Wembley” stadionas švenčia dešimtmečio jubilieju. Tiesa, rungtynės prasidėjo ne taip džiugiai – dešimtys tūkstančių futbolo sirgalių tylos minutepagerbė trečiadienį netoli Parlamento įvykdyto teroristinio akto aukas.
 
Tai jau antras kartas, kai Lietuvos komanda žaidė istorinėse rungtynėse. Tame pačiame stadione lygiai prieš du metus Lietuvos komanda buvo sutriuškinta 0:4.
 
Dar prieš rungtynes rinktinės treneris Edgaras Jankauskas pripažino, kad britų fizinis pajėgumas futbolo aikštėje – kur kas didesnis. Po sekmadienį vykusių rungtyvnių pasirodė teiginių, kad rungtynių metu lietuviai neišnaudojo visų pasitaikiusių galimybių.
 
Scanpix nuotr. Scanpix nuotr.
Scanpix nuotr. Scanpix nuotr.
Scanpix nuotr. Scanpix nuotr.
  

Žymos: Futbolas, Lietuvos rinktinė, Wembley stadionas

Komentarai

Naujausi straipsniai