Tiesa.com   |   2013-03-27

Lietuviai albanams nepasipriešino

  
Lietuviai albanams nepasipriešino Lietuvos ekipos treneris eksperimentavo, bet tokia taktika nepasiteisino.

Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė svečiuose susitiko su Albanijos ekipa. Lietuvių treneris Csaba Laszlo dar prieš susitikimą nuteikinėjo, kad šiose varžybose didelių netikėtumų gerbėjai nesitikėtų, mat jis esą priverstas eksperimentuoti ir taip ruoštis būsimoms kovoms.

Tačiau gerbėjai vis tiek vylėsi pergalės. Deja, Lietuvos rinktinė albanams pralaimėjo įmušusi tik vieną įvartį, o į savo vartus praleidusi net keturis. Tiesa, mūsiškiai įmušė du įvarčius, bet Markus Palionis – į savo vartus. Varžybos baigėsi 1:4 (0:3).
Vienintelį lietuvių įvartį pelnė po keitimo aikštelėje pasirodęs Evaldas Razulis.
 
Tai jau trečias susitikimas su albanais, kai mūsų ekipa žaidė svečiuose. Pirmą katą ekipos susitiko dar 1992 metais. Tuomet lietuviai pralaimėjo rezultatu 0:1. Antrą kartą varžybos įvyko 2006-aisiais, kuriose sėkmė lydėjo lietuvius. To susitikimo rezultatas buvo 2:1.
 
FIFA klasifikacijoje Albanijos rinktinė užima 64-ą vietą, o Lietuvos komanda 115-ą poziciją.
Albanija 4 - 1 Lietuva
33' Alban Meha
38' Edgar Cani
44' Migjen Basha
59' Markus Palionis (į savo vartus)
74' Evaldas Raziulis
 
Lietuvos rinktinės sudėtis: Ernestas Šetkus (62' Emilis Zubas), Georgas Freidgeimas, Markus Palionis, Vytautas Andriuškevičius (86' Saulius Mikoliūnas), Linas Pilibaitis (64' Mindaugas Kalonas), Fiodoras Černychas (46' Evaldas Razulis), Andrius Bartkus (73' Martynas Dapkus), Deividas Česnauskis, Edgaras Česnauskis, Arvydas Novikovas ir Deividas Matulevičius.
 
  

Žymos: Futbolas, Lietuvos futbolas

Komentarai

Naujausi straipsniai