Tiesa.com   |   2012-10-18

Laurus skina „Red Bull“

  
Laurus skina „Red Bull“ Atnaujintą „Lotus“ pilotavęs Kimi Raikkonenas finišavo penktas.

Korėjos GP lenktynes laimėjo ir trečią pergalę iš eilės iškovojo „Red Bull“ pilotas Sebastianas Vettelis ir po šio triumfo tapo naujuoju „Formulės-1“ čempionato lyderiu.

Paskui vokietį finišo liniją kirto iš „pole“ pozicijos startavęs, tačiau jau pirmajame posūkyje komandos draugo pralenktas ir vėliau šiam konkurencijos nebesudaręs Markas Webberis.
Ligšiolinis čempionato lyderis Fernando Alonso iš „Ferrari“ buvo trečias. Baigiantis lenktynėms jis už savęs paliko gerą tempą demonstravusį komandos draugą Felipe Massą.
 
Smarkiai atnaujintą „Lotus“ pilotavęs Kimi Raikkonenas finišavo penktas. „McLaren“ pilotas Lewisas Hamiltonas lenktynių pradžioje buvo ketvirtas, tačiau vėliau ne kartą susidūrė su padangų šiaušimosi problemomis ir daugiau kartų nei varžovai lankėsi boksuose, o paskutinius du ratus važiavo su ant bolido užsikabinusia dirbtinės žolės kilimo dalimi, tad liko tik dešimtas.
 
Dar prasčiau lenktynės Korėjoje susiklostė brito komandos draugui Jensonui Buttonui – šio pasirodymas baigėsi jau pirmajame rate, kai jo bolido pakabą sulaužė į šį atsitrenkęs „Sauber“ pilotas Kamui Kobayashi.
 
Kitas „Formulės-1“ čempionato etapas – po dviejų savaičių, spalio 28 d., Indijoje.
 
 
  

Žymos: Formulė, Lenktynės,

Komentarai

Naujausi straipsniai