Parengė Margarita Narvydaitė   |   2010-07-28

L. Andrijauskaitė savikritiškai vertina pasirodymą

  
L. Andrijauskaitė savikritiškai vertina pasirodymą
© A.Pliadžio nuotr.
Lina Andrijauskaitė

Šuolio į tolį kvalifikacinėse varžybose Lina Andrijauskaitė trečiuoju bandymu nušoko 6 m 35 cm ir tarp 25 šuolininkių likusi 21-a į finalą nepateko.

Pirmuoju bandymu Lina nušoko 5 m 51 cm, antruoju – 6 m 31 cm.

Prieš čempionatą Barselonoje per Lietuvos lengvosios atletikos pirmenybes Lina esant palankiam vėjui nušoko 6 m 61 cm.

Panašus rezultatas Barselonoje šuolininkei į tolį būtų garantavęs vietą finale. Norint patekti tarp dvylikos finale kovosiančių šuolininkių Linai reikėjo nušokti 6 m 62 cm.

Tiesa, Europos čempionato organizatoriai statistikos suvestinėse rašė, kad Linos asmeninis rekordas – 6 m 33 cm.

Po varžybų šuolininkė į tolį gailėjosi, kad jai nepavyko išnaudoti savo galimybių. „Nesu patenkinta pasirodymu. Man nepatiko pirmasis šuolis (5 m 51 cm). Nežinau, kažko išsigandau... Būtų pirmas pasisekęs, manau, ir kiti būtų geresni, – teigė pirmą kartą suaugusiųjų čempionate dalyvavusi L. Andrijauskaitė. – Lyg ir tvirtai psichologiškai jaučiausi, tačiau šokti norėjosi toli, o neišėjo. Nežinau, kas buvo. Su psichologija man tikrai viskas gerai.“

Lina neslėpė, kad turėjo viltį patekti į finalą. „Ir nemažą viltį. Šokti toli norėjau, bet nesuprantu, kodėl nepavyko. Reikėjo tą garą nuleisti ir susitvarkyti. Dar reikia padirbėti, o galimybių kilti aukštyn tikrai yra daug“, – pripažino L. Andrijauskaitė.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai