Tiesa.com   |   2016-06-30

Kuklūs islandai turtuolius anglus išsiuntė namo

  
Kuklūs islandai turtuolius anglus išsiuntė namo Islandai žaidė itin drausmingai ir agresyviai, o anglai buvo visiškai be ugnelės.

Šiuolaikiniame futbole stebuklai vis dar įmanomi. Jeigu tam patvirtinti neužteko nuostabaus „Leicester City“ sezono ir triumfo Anglijos „Premier“ lygoje, tai islandai Europos futbolo čempionato aštuntfinalyje dar kartą patvirtino nors ir nuvalkiotą, bet auksinę taisyklę: žaidžia ne pavardės ir piniginės, o komanda prieš komandą.

Islandai anglus nugalėjo 2:1 ir ketvirtfinalyje kovoja su Prancūzijos ekipa.
Anglijos treneris 68-erių metų Roy Hodgsonas dar Prancūzijoje pareiškė apie atsistatydinimą iš pareigų, ir Anglijos futbolo asociacijos (FA) vadovai šį jo žingsnį palaimino. Po šešių savaičių FA ketina paskelbti naujo rinktinės trenerio pavardę. Į postą pretenduoja Alanas Pardew‘as (Londono „Crystal Palace“), Eddie‘as Howe‘as („Bournemouth“) ir Samas Allardyce'as („Sunderland“).
 
Patys žaidėjai buvo itin nekalbūs ir Prancūzijoje, ir sugrįžę į Angliją. Jamie‘as Vardy‘s, Dele‘as Alli, Wayne'as Rooney‘us, Danielis Sturridge'as, Chrisas Smallingas, Adamas Lallana, Gary‘s Cahillas, Ericas Dieris, Joe Hartas ir kiti futbolininkai akmeniniais veidais oro uoste skubiai sėdo į jų laukusius automobilius ir visaip stengėsi išvengti žiniasklaidos dėmesio. Su žiniasklaida bendravo tik R. Hodgsonas, jis nesikratė atsakomybės dėl prastų rinktinės rezultatų.
 
Tuo metu islandai ir jų gerbėjai vis dar svaigo nuo netikėtos šlovės. Islandų futbolo federacija paskelbė, kad rungtynes stadione ir prie televizijos ekranų stebėjo 99 proc. gyventojų. Manoma, kad Prancūzijoje islandus palaiko apie 8–10 proc. visos populiacijos, kuri siekia vos 350 tūkst. gyventojų. Beje, panašiai tiek Anglijos čempionato nugalėtojų gyvena Leičesterio mieste.
  

Žymos: europos futbolo čempionatas

Komentarai

Naujausi straipsniai