Tiesa.com   |   2011-02-01

Krepšinio himno rinkimai: paaiškėjo 10 dainų finalininkių

  
Krepšinio himno rinkimai: paaiškėjo 10 dainų finalininkių
© R.Vyšniauskas
Lietuvoje vyksiantis Europos krepšinio čempionatas yra didžiausias Europos istorijoje.

Jau išrinkta dešimt dainų finalininkių, kurios pretenduoja tapti 2011-ųjų Europos vyrų krepšinio čempionato himnu (pasiūlyta buvo 21 daina).

Visą savaitę interneto svetainėje už labiausiai patikusią dainą balsavę krepšinio sirgaliai ir speciali devynių asmenų komisija daugiausiai balsų atidavė už šiuos kūrinius (atlikėjai išvardinti abėcėlės tvarka):
Amberlife – „Krepšinio šalis – Lietuva“, Justas Lapatinskas – „Krepšinis sugrįžo namo“, „Kastaneda“ – „Atėjom laimėti“, „Kastaneda“, „Olialia pupytės“ ir Deividas Staponkus – „Mes nugalėsim“, Linas Adomaitis ir Merūnas – „Stipriausias vardas“, Liepa – „Nepasiduok“, Marijus Mikutavičius ir Mantas – „Krepšinio himnas“, Raigardas Tautkus ir „Šampaninis“ choras – „Mes kartu“, Stano ir tarptautinis choras – „In The Name Of The Game“ ir „Timohi“ – „Čia ir dabar“.
 
Kuri daina taps naujuoju krepšinio himnu toliau spręs Lietuvos žmonės ir 9 asmenų komisija: krepšinio sirgalių vadas Tomas Balaišis–Sėkla, dainininkas Povilas Meškėla, muzikantas ir dainininkas Steponas Januška, kompozitorė Zita Bružaitė, TV3 sporto žinių vedėjas ir krepšinio komentatorius Robertas Petrauskas, TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė, „Viasat“ sporto turinio vadovas Baltijos šalims Karolis Dapkevičius, „EuroBasket 2011“ atstovas Linas Kunigėlis ir krepšininkas Mantas Kalnietis.
 
Naujasis krepšinio himnas bus paskelbtas vasario 6-ąją, sekmadienį.
 
Lietuvoje vyksiantis Europos krepšinio čempionatas yra didžiausias Europos istorijoje. Pirmąsyk dėl medalių ir kelialapių į Olimpines žaidynes kausis 24 komandos, šešiuose Lietuvos miestuose rugpjūčio 31 – rugsėjo 18 dienomis įvyks net 90 rungtynių. Rungtynės bus transliuojamos į daugiau nei 150 valstybių ir teritorijų, jas matys daugiau nei 180 mln. televizijos žiūrovų visame pasaulyje.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai