Tiesa.com   |   lkl.lt   |   2018-01-03

Krepšininkai pavertė Lietuvą pasaulio dėmesio centru

  
Krepšininkai pavertė Lietuvą pasaulio dėmesio centru
© bigballerbrand.com nuotr.
Tėvas Ball'as su sūnumis atvyko į Lietuvą.
Viena amerikiečių grupė į Lietuvą atvyko kurti televizijos laidą, kuri skirta būtent Ballų viešnagei Europoje

Ballų šeimos nuotykis Lietuvoje prasidėjo triukšmingai. Skambant Jurgio Didžiolio dainai „Welcome to Lithuania“, bene garsiausia šiuo metu krepšinio šeima žengė pro Vilniaus oro uosto atvykimo vartus ir pradėjo savo odisėją svetimame krašte.Amerikiečių Ballų kelionė į Lietuvą užtruko beveik parą po to, kai iš Varšuvos vėlavo pakilti lėktuvas į Vilnių. Lėktuvus jau nusileidus, Ballai su palyda iškart nuskubėjo į greito maisto užkandinę ir dar ilgokai privertė žiniasklaidą laukti. Pro vartus Ballų šeima žengė apie 20 val. Lietuvos laiku.
Pirmasis tai padarė LaVaras Ballas, trijų sūnų tėvas. Du jo sūnus, LiAngelo ir LaMelo rungtyniaus Prienų–Birštono „Vytaute“. Į oro uosto laukimo salę įžengęs iškėlęs rankas, jis vis kartojo „Čia nuostabu, čia nuostabu!“
 
Vienas Prienų ekipos vadovų Vilius Vaitkevičius su direktoriumi Adomu Kubiliumi vos pro vartus įžengusiam Lavarui įteikė marškinėlius ir mineralinio vandens „Vytautas“.
 
„Čia sūrus vanduo“, – sakė Vaitkevičius.
 
„Sūrus vanduo? Ar turite pieno? Aš geriu tik pieną“, – garsiai šaukė žinomos šeimos galva.
 
LaVaras po varginančios kelionės spindėjo džiaugsmu. Vos prasivėrus vartams, jis iškart puolė ploti, o veidą papuošė plati šypsena.
 
„Labai džiaugiamės čia būdami, – šūktelėjo LaVaras. – Tikėjausi, kad sušalsiu, bet čia karšta, nes aš degu. Savo gyvenimuose verčiame naują skyrių. Vienintelė mano viltis yra būti čia, gauti geriausia, kas yra mano vaikams ir pasilinksminti. Juk krepšinis yra pramoga. Į Lietuvą atvykome pasilinksminti!“
Jį lydėjo būrys žurnalistų – apie 30-40 žmonių su kameros, fotoaparatais ir mikrofonais būrys, kokio Vilniaus oro uostas jau senokai nematė.
 
Gausų žiniasklaidos būrį sudarė ne tik Lietuvos, bet ir JAV žurnalistai. Viena amerikiečių grupė į Lietuvą atvyko kurti televizijos laidą, kuri skirta būtent Ballų viešnagei Europoje.
 
  

Žymos: prienų birštono vytautas, broliai ballai

Komentarai

Naujausi straipsniai