Tiesa.com   |   2015-12-16

Kova dėl Lietuvos futbolo persikelia į prokuratūrą

  
Kova dėl Lietuvos futbolo persikelia į prokuratūrą Artėjant LFF prezidento rinkimams J. Kvedaro vadovaujama institucija sulaukė rimtų kaltinimų.

Lietuvos futbolo federacija (LFF) kreipėsi į Generalinę prokuratūrą prašydama pradėti ikiteisminį tyrimą dėl Raimondo Karpavičiaus viešai paskelbtų teiginių apie galimai padarytas nusikalstamas veikas prieš futbolo bendruomenės atstovus ir nustatyti jas vykdžiusius asmenis.

Gruodžio 9 d. vykusios spaudos konferencijos metu iniciatyvinės grupės „Futbolo sąjūdis“ įgaliojimus turintis R. Karpavičius tarp kitų aplinkybių nurodė, kad grupės atstovams pradėjus kalbėtis su futbolo bendruomene apskrityse buvo grasinama iš LFF prezidento aplinkos, prie kalbančių asmenų namų paliekant tai pagrindžiančius daiktinius įrodymus.
LFF prašyme prokuratūrai pažymima, jog R. Karpavičius galimai padarytas nusikalstamas veikas nedviprasmiškai sieja su LFF prezidentu Juliumi Kvedaru, pačia federacija ir visa Lietuvos futbolo bendruomene, tuo darydamas didžiulę žalą Lietuvos futbolo federacijos, jos vadovo ir visos šalies futbolo reputacijai.
 
Todėl teigtina, jog ikiteisminis tyrimas turi būti atliktas dar ir dėl to, jog vadovaujantis LR BPK 1 str. 1 d. nuostatomis, „baudžiamojo proceso paskirtis yra ginant žmogaus ir piliečio teises bei laisves, visuomenės ir valstybės interesus greitai, išsamiai atskleisti nusikalstamas veikas ir tinkamai pritaikyti įstatymą, kad nusikalstamą veiką padaręs asmuo būtų teisingai nubaustas ir niekas nekaltas nebūtų nuteistas.“
 
 
  

Žymos: Futbolas

Komentarai

Naujausi straipsniai