„Klevas“ sutriuškino varžovus

© BLKL

Praėjusį penktadienį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje įvyko dvikova tarp „Klevo“ ir „Tornado“ komandų. Susitikimą be didesnio vargo 115:70 (34:15, 27:22, 31:21, 23:12) laimėjo „Klevo“ komanda.

Jau rungtynių pradžioje išsiveržęs į priekį „Klevas“ po pirmojo kėlinio pirmavo 34:15. Nors antrajame kėlinyje „Tornado“ krepšninkai nebeleido varžovams taip sparčiai didinti pranašumo, po trečiojo kėlinio skirtumas tarp komandų jau buvo milžiniškas (92:58). „Klevas“ sutriuškino „Tornado“ komandą rezultatu 115:70.
„Klevas“: K. Stepanavičius 36 taškai, 9 perimti kam.; T. Bagdonas 23 taškai, 19 atk. kam.; I. Bernotas 23 taškai.

„Tornado“: E. Virketis 15 taškų, 5 klaid.; E. Mula 13 taškų.

„Londonobaldai.com“ į pergalę atvedė komandinis žaidimas

Sekmadienio rungtynių maratoną pradėjo „Rovac“ ir Londonobaldai.com“ komandos. Dvikovą po gana atkaklios ir nervingos kovos 78:90 (23:26, 24:27, 22:22, 9:15) laimėjo „Londonobaldai.com“ krepšininkai.

Rungtynes sėkmingiau pradėjusi „Londonobaldai.com“ ekipa įpusėjus pirmajam kėlinukui jau buvo „pabėgusi“ nuo varžovų 6:18, tačiau „Rovac“ neketino pasiduoti, tad rungtynėse netrūko įtemptų akimirkų. Lemiamąjį, ketvirtą kėlinį sėkmingiau sužaidė „Londonobaldai.com“ krepšininkai. Jie, žaisdami komandinį žaidimą, jau po pirmųjų kėlinio minučių įgijo 10 taškų persvarą ir, nebepaleidę iniciatyvos, rungtynes laimėjo rezultatu 78: 90.

„Rovac“: L. Gelažauskas 16 taškų, 11 atk. kam.; J. Mejeras 15 taškų, 8 atk. kam. 5 klaid.

„Londonobaldai.com“: P. Adomaitis 17 taškų, 4 klaid.; N. Eimantas 16 taškų.

„Bombai“ teko pripažinti varžovų pranašumą

Antrose sekmadienio rungtynėse „Klevas“ nesulaukė pasipriešinimo iš savo varžovų„Bombos“ krepšininkų ir įveikė juos rezultatu 53:117 (10:32, 10:24, 17:21, 16:40 ).

„Klevas“ po puikios varžybų pradžios (22 taškų persvara po pirmojo kėlinio) nė neketino sustoti ir toliau diktavo savo sąlygas aikštėje, tuo tarpu „Bombos“ krepšininkai buvo neatpažįstami ir atrodė, lyg krepšinį žaisti būtų pradėję tik vakar. Tad nenuostabu, kad po finalinės rungtynių sirenos „Klevo“ krepšininkai šventė lengvą pergalę triuškinamu rezultatu 53:117.

„Bomba“: A. Kubelis 13 taškų, 5 klaid.; R. Vasčiovas 12 taškų, 4 klaid.

„Klevas“: I. Bernotas 31 taškas, 9 atk. kam.; K. Stepanavičius 19 taškų, 8 atk. kam., 5 rez.perd.

„Prienai“ egzaminavo „Kailių“ krepšininkus

Trečiose sekmadienio rungtynėse „Prienai“ surengė tikrą egzaminą „Kailių“ krepšininkams, kuriems pastaruoju metu sunkiai sekasi surasti savo žaidimo stilių. „Kailiai“ tik ketvirtajame kėlinyje sugebėjo palaužti varžovus rezultatu 77:64 (17:14, 17:25, 19:14, 24:11).

Tris kėlinius kaip lygūs su lygiais kovoję „Prienų“ krepšininkai lemiamame ketvirtame ketvirtyje dar turėjo 5 taškų persavrą (55:60), bet „Kailiai“ pasinaudojo „Prienų“ krepšininkų nuovargiu ir laimėjo paskutinę 6 minučių atkarpą 22:4, o rungtynes laimėjo rezultatu 77:64.

„Kailiai“:V. Skučas 27 taškai; A. Petraitis 20 taškų, 11 atk. kam., 5 perimti kam.

„Prienai AutoGas“: T. Kazlauskas 22 taškai, 6 klaidos; M. Šliumpa 16 taškų, 14 atk. kam.

„Tiesa“ žengia be pralaimėjimų
Paskutinėse sekmadienio rungtynėse susitiko „Tiesa“ ir „Lituanica“ ekipos. Susitikimą 66:48 (11:10: 16:17, 18:8, 21:13) laimėjo „Tiesos“ krepšininkai. Jie ir toliau išlieka BLKL lyderiai.

Rungtynių pradžioje abi komandos skyrė daug dėmesio gynybai, tad po labai nerezultatyvios pirmosios rungtynių pusės švieslentė rodė visišką lygybę 27:27.

Antroje rungtynių pusėje ėmė ryškėti čempionų pranašumas, po trijų kėlinių „Tiesa“ pirmavo jau 10 taškų persvara (45:35). Nors ketvirtajame kėlinyje „Lituanica“ dar buvo sumažinusi taškų deficitą iki 51:45, tačiau „Tiesos“ spurtas 9:1 galutinai palaidojo „Lituanicos“ krepšininkų viltį. „Tiesa“ iškovojo pergalę rezultatu 66:48.

„Buvome susikaupę ir nusiteikę kovai. Mums labai pagelbėjo šiandien prie mūsų komandos prisijungęs naujas aukštaūgis krepšininkas iš Latvijos, atrodo, įvykdėme visas trenerio užduotis, todėl ir nugalėjome“, – teigė „Tiesos“ krepšininkas Andrius Sadaunykas.

„Tiesa“: P. Jasinskis 20 taškų, 11 atk. kam., 4 klaid., 5 per. kam.; A. Matušaitis 19 taškų, 4 rez. perd.

„Lituanica“: U. Toleikis 14 taškų, 12 atk. kam.; A. Jakumavičius 10 taškų, 10 atk. kam.