Tiesa.com   |   2010-12-16

Ketverios atkaklios rungtynės

Pirmose sekmadienio rungtynėse jėgas išbandė „Rovac“ ir „Tornado“ komandos.

Penktadienio vakarą jėgas išmėgino „Klevo“ ir „Daumantų BC“ komandos. Rungtynes be didesnio vargo rezultatu 75: 58 (21:14, 23:14, 17:18, 14:12) laimėjo „Klevo“ krepšininkai.

Po lygios varžybų pradžios, kai rezultatas buvo 14:14, „Klevas“ sugebėjo spurtuoti ir laimėti pirmąjį kėlinį 21:14. Antrajame kėlinyje „Klevo“ krepšininkai dar padidino savo persvarą, tad jau pirmavo 44:28. Antroje rungtynių dalyje „Daumantų BC“ dar mėgino atkurti intrigą ir net laimėjo trečiąjį kėlinį rezultatu 17: 18, bet prieš lemiamą ketvirtį vis tiek turėjo 15 taškų deficitą, 61:46. „Klevo“ krepšininkai nebuvo nusiteikę atiduoti iniciatyvos ir kai ketvirtojo ketvirčio pradžioje padidino savo persvarą iki 22 taškų, 68: 46, dvikovos nugalėtojas jau niekam nebekėlė abejonių. „Klevas“ iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 75: 58.
„Klevas“: T. Bagdonas 18 taškų; A. Šidagis 14 taškų, 6 klaid.; A. Padrėzas 13 taškų, 11 atk. kamuoliai.

„Daumantų BC“: M. Bausys 30 taškų, 11 atk. kam.; G. Vaičiulis 10 taškų.

Sunki „Rovac“ pergalė

Pirmose sekmadienio rungtynėse jėgas išbandė „Rovac“ ir „Tornado“ komandos. Nors galbūt daugelis nesitikėjo aikštelėje išvysti atkaklios kovos, tačiau varžybų nugalėtojas buvo neaiškus iki pat rungtynių pabaigos. Vis dėlto po finalinės sirenos „Rovac“ krepšininkai galėjo džiaugtis sunkiai iškovota pergale 88: 79 (18:14, 28:20, 15:30, 27:15).

Pirmoje rungtynių pusėje iniciatyva priklausė „Rovac“ krepšininkams, jie iki didžiosios pertraukos sugebėjo susikrauti 12 taškų pranašumą ir atrodė, kad rungtynes laimės gana lengvai. Tačiau netrukus „visas kortas sumaišė“ Tornado“ krepšininkai, laimėję trečiąjį ketvirtį 15:30. Po trijų kėlinių „Tornado“ jau pirmavo 61:64. Tad ketvirtajame kėlinyje, kaip ir buvo galima tikėtis, vyko atkakli kova. Nors lemiamą kėlinuką sėkmingiau pradėjo „Rovac“, pelnydami 6 taškus be atsako ir išsiverždami į priekį 67: 64, bet „Tornado“ nesutriko ir po penkių rungtynių minučių persvėrė rezultatą savo naudai 67:69. Netrukus jų persvara padidėjo iki 4 taškų, 69:73. Tačiau tai buvo paskutinis kartas, kai „Tornado“ pirmavo. „Rovac“ krepšininkai sėkmingiau sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu 88: 79.

„Rovac“: L. Gelažauskas 28 taškai, 16 atk. kam.; A. Žukauskas 18 taškų, 11 atk. kam., 4 per. kam.

„Tornado“: E. Mula 22 taškai; R. Stadalninkas 18 taškų; E. Virketis 16 taškų, 8 klaid.

Sąlygas diktavo „Infozona“

Antrose sekmadienio rungtynėse susitiko „Infzonos“ ir „Statybos“ komandos. Susitikimą triuškinamu skirtumu 101:46 (19:7, 36:8, 11:12, 35:19) laimėjo „Infozonos“ ekipa.

Jau nuo pirmojo kėlinio „Infozonos“ krepšininkai diktavo savo sąlygas aikštėje, tad, kaip ir buvo galima tikėtis, jokios intrigos šiose varžybose nebuvo. „Infozona“ sulig kiekviena minute didino savo persavarą. Tiesa, nors po dviejų kėlinukų skirtumas tarp komandų buvo 40 taškų, 55:15, „Statyba“ rado savyje motyvacijos ir sugebėjo laimėti trečiąjį ketvirtį 11:12. Tačiau tai neturėjo įtakos galutiniam rezultatui, „Infozona“ užtikrintai baigė rungtynes ir šventė lengvą pergalę rezultatu 101:46.

„Infozona“: D. Kalnutis 32 taškai; T. Buivydas 18 taškų, 10 atk. kam.

„Statyba“: D. Punis 16 taškų, 6 klaid.; M. Dainius 8 taškai.

„Lituanicos“ tritaškių šou

Trečiose dienos rungtynėse susirinkę žiūrovai išvydo atkaklią dvikovą tarp „Lituanica“ ir „Prienai AutoGas“ komandų. Susitikimą 72:68 (15:24, 24:15, 16:14, 17:15) laimėjo „Lituanica“ krepšininkai.

Dvikovą sėkmingiau pradėję „Prienai AutoGas“ komandos krepšininkai atitrūko nuo varžovų ir po pirmojo kėlinio pirmavo 24:15. Antrajame ketvirtyje „Prienai AutoGas“ ir toliau diktavo savo žaidimo sąlygas, tad ketvirčio viduryje jų persvara pasiekė jau 13 taškų, 24:37. Bet rezultatui esant 39:27, „Lituanica“ surengė tritaškių šou – pelnė keturis tritaškius iš eilės ir išlygino rezultatą, 39:39.

Antroje rungtynių dalyje dvikova klostėsi „taškas į tašką“, pirmavo tai viena, tai kita komanda, tad emocijų aikštelėje taip pat pakako. Ketvirtajame ketvirtyje „Prienai AutoGas“ buvo įgiję 6 taškų persvarą, 56:62, ir atrodė, kad jiems pavyks iškovoti pergalę, tačiau iki dvikovos pabaigos likus žaisti mažiau nei dvi minutes „Lituanika“ persvėrė rezultatą savo naudai, 69:68. Per likusį varžybų laiką prieniškiams taškų pelnyti nepavyko, tuo tarpu „Lituanica“ taikliais baudų metimais įtvirtino savo pergalę rezultatu 72:68.

„Lituanica“: B. Švalkūnas 15 taškų, 8 atk. kam.; D. Pakamanis 14 taškų, 4 per. kam.

„Prienai AutoGas“: T. Kazlauskas 28 taškai; M. Šliumpa 17 taškų, 8 atk. kam.