Tiesa.com   |   2017-05-31

Katalonai gelbėtoju regi Š. Jasikevičių

  
Katalonai gelbėtoju regi Š. Jasikevičių Š. Jasikevičius (Nr. 13) su „Barcelona“ buvo sunkiai įveikiami visoje Europoje.
Pasiūlymas jau pateiktas, tačiau nėra aišku, ar Š. Jasikevičių tenkins sąlygos

Kauno „Žalgiriui“ šią vasarą reikės rasti naujų argumentų, kad išsaugotų vyriausiąjį ekipos trenerį Šarūną Jasikevičių, sugebėjusį su prieš sezoną nurašytu Lietuvos čempionu klubu Eurolygoje iškovoti 10-ąją vietą. Ispanijos sporto portalas Marca.com paskelbė, kad „Barcelona“ jau pateikė pasiūlymą 41-erių lietuviui ir laukia jo apsisprendimo.

Krepsinis.lt skelbia, kad „Barcelona“ taikosi į buvusį ilgametį klubo žaidėją Š. Jasikevičių. Tas gandas žiniasklaidoje sklando jau metus, tačiau po visiško praėjusios savaitės komandos „Barcelona“ fiasko spaudos spekuliacijos vis labiau panėšėja į realybę.
Kaip rašo Marca.com korespondentas Barselonoje Didacas Piferreras, klubo vadovai Š. Jasikevičiui jau pateikė pasiūlymą tapti vyriausiuoju komandos treneriu ir telaukia lietuvio apsisprendimo.
 
„Pasiūlymas jau pateiktas, tačiau nėra aišku, ar Š. Jasikevičių tenkins sąlygos. Akivaizdu, kad klubui šią vasarą reikia radikalių permainų, o Šarūnas norėtų sugrįžti į vieną iš mėgstamiausių savo komandų, tačiau jam reikia garantijų, kad galės suformuoti aukščiausiu lygiu galintį kovoti kolektyvą, o ne tik kliautis klubo vadovybės pažadais“, – rašo Marca.com.
 
Nors apie graiko trenerio Georgioso Bartzoko atleidimą iš komandos „Barcelona“ dar nėra viešai paskelbusi, bet ispanų žiniasklaida mirga nuo pranešimų, kad tai tėra dienų klausimas.
  

Žymos: kauno žalgiris, Šarūnas Jasikevičius, barcelona

Komentarai

Naujausi straipsniai