Tiesa.com   |   2013-02-08

Kalnų slidinėjimo favoritė patyrė rimtą traumą

  
Kalnų slidinėjimo favoritė patyrė rimtą traumą Iš didžiojo slalomo trasos patyrusi sportininkė Lindsey Vonn buvo išgabenta sraigtasparniu.

Kalnų slidinėjimo žvaigždė Lindsey Vonn smarkiai susitraumavo kelį ir iš trasos Austrijoje, kur vyksta pasaulio slidinėjimo čempionatas, buvo išgabenta sraigtasparniu. L. Vonn buvo minima kaip pagrindinė šio pasaulio čempionato favoritė.

Dukart pasaulio ir olimpinė čempionė susižeidė per didžiausiojo slalomo rungtį. Dideliu greičiu skriejusi sportininkė įpusėjus trasai neišlaikė pusiausvyros ir krito.
Sportininkei nesėkmingai nusileidus nuo kalno jau ne ant slidžių, atskubėjo gelbėtojai, kurie daugiau nei dešimt minučių L. Vonn teikė pagalbą vietoje, vėliau su sraigtasparniu ji buvo nuskraidinta į ligoninę.
 
Žiniasklaida praneša, kad slidininkė susižalojo dešinį kelią, jai trūko ir kryžminiai raiščiai. Kitokių sužeidimų ji nepatyrė.
 
L. Vonn ir jos gerbėjai su viltimi laukė 2014 m. Žiemos olimpinių žaidynių, kurios vyks Sočyje, tačiau dabar manoma, kad vienerių metų nepakaks išsigydyti tokią traumą ir įgyti gerą sportinę formą.
 
 
 
  

Žymos: Sportas

Komentarai

Naujausi straipsniai