Tiesa.com   |   2013-02-14

Jonas Valančiūnas atranda savo vietą NBA

Jonas Valančiūnas atranda savo vietą NBA J. Valančiūnas rungtynėse su Denverio „Nuggets“ aikštėje praleido 32 minutes.

Toronto „Raptors“ klubas, kuriam atstovauja lietuvis Jonas Valančiūnas, įsibėgėjo ir skina pergales vieną po kitos. Vis daugiau prie sėkmingo komandos žaidimo prisideda ir pats J. Valančiūnas. Linas Kleiza rungtynėms registruotas nebuvo.

Krepšininkas per rungtynes su Denverio „Nuggets“ aikštėje praleido 32 minutes, pelnė 8 taškus (1/3 dvitaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 8 kamuolius. Jis taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, 4 kartus suklydo ir gavo tris pražangas.
Rungtynės buvo įtemptos, ir nei vienai komandai nepavyko atsiplėšti nuo varžovų per visą žaidimo laiką. Prasidėjus paskutinei minutei minimaliu skirtumu 107:106 pirmavo „Raptors“, žaidžiantys namuose, tačiau netrukus dvi baudas pataikė Denverio klubo žaidėjas Anthony Randolphas, ir „Nuggets“ išsiveržė į priekį.

Likus 4,8 sek. svarbų dvitaškį pataikė neseniai įsigytas Rudy Gay, ir rezultatas tapo 109:108 „Raptors“ naudai.

Žymos: Krepšinis, Sportas