Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-09-05

JAV rinktinė pyktį išliejo ant japonų: pervažiavo daugiau nei dvigubu skirtumu

© FIBA
Kemba Walkeris

Trilerį prieš Turkijos rinktinę išgyvenę ir tik dramatiškose rungtynėse po pratęsimo laimėję amerikiečiai pasaulio čempionato grupių etapą užbaigė lengvu pasivaikščiojimu.

Greggo Popovichiaus auklėtiniai E grupės susitikime net 98:45 (23:9, 33:14, 28:8, 14:14) sutriuškino Japoniją ir kitą etapą žengė iškovoję visas tris pergales.
Nenugalimųjų statusą praėjusiose rungtynėse praradę amerikiečiai savo garbę atkūrinėti ėmėsi nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų. Jau pirmajame kėlinyje jų persvara buvo dviženklę, o antrajame pasiekė ir daugiau nei 30 taškų.

Galiausiai, ketvirtajame kėlinyje amerikiečiai varžovus ėmė triuškinti net 60 taškų skirtumu, o japonai priartėti sugebėjo tik kiek sėkmingiau užbaigę susitikimą.

Kitame etape JAV rinktinė kausis prieš Graikiją ir Braziliją. Taip pat naujai sudarytoje K grupėje bus ir jų jau nugalėta Čekija. Japonai, savo ruožtu, tęs kovą dėl 17-32 vietų.

JAV: Jaylenas Brownas 20 (7/9 dvit., 7 atk. kam.), Kemba Walkeris 15 (3/8 trit., 8 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 14 (4/6 dvit., 8 atk. kam.), Joe Harrisas ir Donovanas Mitchellas po 10 (6 rez. perd.).

Japonija: Yudai Baba 18 (6/11 dvit.), Yuta Watanabe 9.

Žymos: Krepšinis, Sportas, JAV,, Pasaulio krepšinio čempionatas