Tiesa.com   |   2015-05-13

Jaunasis talentas iš Lietuvos – „Real“ klube

  
Jaunasis talentas iš Lietuvos – „Real“ klube T. Balčiūnas savo amžiaus grupėje yra neįveikiamas arti krepšio.

„Sabonio krepšinio centro“ auklėtinis Tomas Balčiūnas savo žaidimu įrodė, kad jau yra vertas geriausių Europos komandų dėmesio, rašo tritaskis.lt. Ispanijos žiniasklaida skelbia, kad 15-metis 200 cm ūgio lietuvis pasirašė sutartį su Madrido „Real“ klubu.

„Real“ akiratyje T. Balčiūnas buvo jau ilgą laiką – aukštaūgis 2014 m. atstovavo „Real“ jaunučių komandai, kurioje tiesiog dominavo – per rungtynes rinkdavo 25 taškus ir 18 atkovotų kamuolių. Viename mače lietuviui netgi pavyko pelnyti 31 tašką ir atkovoti 30 kamuolių.
Vienu perspektyviausių žaidėjų savo amžiaus grupėje laikomas T. Balčiūnas neseniai baigė sezoną Moksleivių krepšinio lygoje (MKL) Lietuvoje, kur per rungtynes surinkdavo po 29 taškus, 20,6 atkovoto ir 1,3 perimto kamuolio, 2,2 rezultatyvaus perdavimo bei 1,4 blokuoto metimo vidurkius.
 
Sutartį su T. Balčiūnu „Real“ norėjo sudaryti jau prieš metus, tačiau tuomet ekipai sutrukdė ir taip didelis užsieniečių skaičius komandoje bei tai, kad puolėjo paleisti nenorėjo „Sabonio krepšinio centras“.
 
 
 
  

Žymos: Krepšinis

Komentarai

Naujausi straipsniai