Tiesa.com   |   2015-08-19

J. Valančiūnui – 60 mln. JAV dolerių kontraktas

  
J. Valančiūnui – 60 mln. JAV dolerių kontraktas J. Valančiūnas po kontrakto pasirašymo bus ramus dėl ateities NBA.

Lietuvos krepšinio rinktinės lyderis Jonas Valančiūnas laikinai palieka nacionalinę ekipą ir grįžtą į savo klubą. 23-ejų metų aukštaūgis sulaukė savo atstovaujamo klubo iškvietimo – „centrui“ siūloma nauja Toronto „Raptors“ sutartis.

Tam, kad ją pasirašytų, J. Valančiūnas turės grįžti į Kanadą pasitikrinti sveikatos, todėl J. Kazlauskas nusprendė nerizikuoti savo auklėtinio sveikata per „Huawei Cup“ turnyro dvikovą su Turkija (86:74) ir jo neregistravo. J. Valančiūnas praleido ir susitikimus su makedonais bei kroatais.
„J. Valančiūnas yra pasiruošęs, Toronto „Raptors“ klubas jam siūlo ilgalaikę sutartį, bet paprašė, kad išskristų pasitikrinti sveikatą. Kad nebūtų kažkokių nenumatytų dalykų kaip špagatas Kėdainiuose. Gaila, tai griauna pasiruošimą, bet yra kaip yra. Stengiamės padaryti, kad viskas įvyktų kaip įmanoma greičiau“, – po dvikovos du turkais situaciją paaiškino J. Kazlauskas.
 
J. Valančiūnas ir klubas derasi dėl naujos ketverių metų daugiau nei 60 mln. JAV dolerių vertės sutarties. 23-ejų metų uteniškis turi dar vieną sezoną galiojančią sutartį, pagal kurią uždirbs 4,66 mln. JAV dolerių. Toronte buvo svarstoma, ar J. Valančiūnas vertas tokių pinigų, bet kitais metais Kanados klubui greičiausiai reikėtų mokėti dar daugiau, nes po šio sezono kils visos NBA „algų kepurių“ riba.
 
Primename, kad paskutinis prie rinktinės kandidatų prisijungęs J. Valančiūnas kol kas sužaidė tik vieną dvikovą su austrais (86:71), per kurią atliko dvigubą dublį, pelnė 14 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.
 
  

Žymos: Krepšinis, J. Valančiūnas

Komentarai

Naujausi straipsniai