Tiesa.com   |   2015-05-01

J. Valančiūno neveja iš Toronto

  
J. Valančiūno neveja iš Toronto J. Valančiūnas neprilygo „Wizards“ aukštaūgiams.

Specialioje spaudos konferencijoje Toronto „Raptors“ klubo generalinis direktorius Masai Ujiri nesimėtė drastiškais pareiškimais ir teigė, kad dėl visų permainų apsispręs per artimiausias dvi savaites.

„Sezono pabaiga buvo labai nuvilianti, dėl to prisiimame visą atsakomybę. Manau, mūsų fanai yra verti daugiau. Mes gavome smūgį į veidą, bet šiandien ne ta diena, kad būtų priimti drastiški sprendimai. Nors gal ir tikitės, dar tikrai nesakau, kad treneris Dwane'as Casey mus palieka. Artimiausias dvi savaites analizuosiu, kas buvo gerai ir kas ne, kas dėl to kaltas, ar galima tai ištaisyti ir t. t. Tuomet ir priimsiu tam tikrus sprendimus“, – sakė jis.
M. Ujiri sulaukė ir klausimo apie Jono Valančiūno ateitį. „Šį sezoną Jonas jau geriau gynėsi ir kovojo dėl kamuolių. Jis – svarbi mūsų komandos dalis. Dabar tereikia susėsti rimtam pokalbiui su D. Casey ir išsiaiškinti, ar mes jį pakankamai gerai išnaudojome“, – rėžė Toronto ekipos vadovas.
 
Primename, kad „Raptors“ beviltiškai, net 94:125, ketvirtą kartą iš eilės neprilygo Vašingtono „Wizards“ komandai, Rytų konferencijos seriją pralaimėjo sausai 0:4 ir baigė savo pasirodymą šių metų NBA atkrintamosiose varžybose.
 
„Nemanau, kad esame tokie geri, kaip pradėjome šį sezoną (24/7), bet taip pat ir nesame tokie blogi, kaip jį užbaigėme“, – pareiškė D. Casey, atkreipęs dėmesį į antroje sezono pusėje suprastėjusią saviškių gynybą. „Pasitikiu tais rezultatais, kuriuos pasiekiau ir tuo, ką nuveikiau nuo tuo laiko, kai čia atvykau. Šiemet mes iškovojome 49 pergales ir vėl laimėjome Atlanto divizioną“, – kalbėjo jis, į Torontą atvykęs 2011 m., iškart po to, kai būdamas Dalaso „Mavericks“ trenerio asistentu tapo NBA čempionu.
 
 
  

Žymos: Krepšinis, Jonas Valančiūnas

Komentarai

Naujausi straipsniai