Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-02-12

J. Valančiūnas vis dar negali treniruotis su „Grizzlies“ – kliudo biurokratinės problemos

  
J. Valančiūnas vis dar negali treniruotis su „Grizzlies“ – kliudo biurokratinės problemos
© „Twitter"

Nors ketvirtadienį Toronto „Raptors“ ekipos iškeistas Jonas Valančiūnas į naująją savo karjeros stotelę – Memfį – atvyko dar vėlų penktadienio vakarą, krepšininkas iš Lietuvos vis dar negali treniruotis su „Grizzlies“ ekipa. To priežastis – nesutvarkyti imigracijos dokumentai.

Memfyje dirbantis „The Athletic“ apžvalgininkas Omari Sankofa praneša, kad JV vis dar negalėjo su naujaisiais komandos draugais treniruotis pirmadienį, tačiau tikimasi, jog lietuvis galės išbėgti ant parketo ateinančią naktį vyksiančiose rungtynėse su San Antonijaus „Spurs“.
„J. Valančiūnas šiandien nesitreniravo. Vis dar laukiama, kol bus sutvarkyti imigracijos dokumentai. Tikimasi, kad jis galės žaisti rytoj“, – vakar paskelbė O. Sankofa. Įdomu tai, kad kartu su JV į Memfį persikėlę Delonas Wrightas ir CJ Milesas jau spėjo debiutuoti naujoje komandoje, kai naktį iš šeštadienio į sekmadienį abu gynėjai žaidė prieš Naujojo Orleano „Pelicans“ klubą.
 
Primename, kad J. Valančiūnas jau spėjo prisistatyti Memfio žiniasklaidai, o „Grizzlies“ vyriausiasis treneris J. B. Bickerstaffas patikino, kad bent jau pradžioje lietuviui neverta tikėtis vietos startiniame penkete – ją ir toliau gaus 22-ejų amerikietis Ivanas Rabbas.
  

Žymos: Sportas, Jonas Valančiūnas

Komentarai

Naujausi straipsniai