Tiesa.com   |   2013-04-10

J. Valančiūnas gavo traumą

  
J. Valančiūnas gavo traumą J. Valančiūnas NBA patyrė kaklo traumą ir naktį praleido ligoninėje.

Naktį iš antradienio į trečiadienį vykusiose NBA rungtynėse sėkmė lydėjo lietuvių komandas. Pergales nuskynė Toronto „Raptors“ su Jonu Valančiūnu ir Linu Kleiza bei Hjustono „Rockets“ su Donatu Motiejūnu. Tiesa, J. Valančiūnui rungtynės pasibaigė netikėtai ir liūdnai.

Lietuvis krepšininkas jau skaičiuojant paskutines rungtynių sekundes patyrė kaklo traumą. Netrukus J. Valančiūnas buvo išvežtas į Čikagos „Rush Presbyterian“ ligoninę. Traumą jis gavo kovodamas dėl kamuolio, kai susidūrė su Rudy Gay. J. Valančiūną sukaustė skausmas, ir jis staigiai paliko aikštę. Jam buvo uždėtas kaklo įtvaras, o iš arenos lietuvis buvo išgabentas neštuvais.
Žiniasklaida praneša, kad sužeidimas nėra labai rimtas. J. Valančiūnas pirmąją naktį po traumos praleido ligoninėje, tačiau jau artimiausiomis dienomis jis bus paleistas į namus. Tiesa, jam greičiausiai teks praleisti kelerias rungtynes, kad visi būtų tikri ir ramūs dėl jo sveikatos.
 
Rungtynių rezultatai
„Raptors“ krepšininkai svečiuose 101:98 nugalėjo Čikagos „Bulls“ klubą, kuriame šiuo metu nežaidžia keli traumuoti pajėgiausi žaidėjai: Luolas Dengas, Joakimas Noah’as, Tajus Gibsonas ir Derrickas Rose. „Bulls“ komanda Rytų konferencijoje užima penktą vietą.
 
J. Valančiūnas prie „Raptors“ pergalės prisidėjo 3 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais, 1 perimtu kamuoliu ir 1 blokuotu varžovo metimu. Lietuvis taip pat 2 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė. Ši pergalė Kanados komandai leido užimti 10 vietą.
 
Atsakomosios rungtynės „Raptors“ laukia jau šį penktadienį. Jie žais namuose su tuo pačiu varžovu – „Bulls“.
 
Reikia paminėti, kad, kaip jau tapo įprasta, Linas Kleiza susitikimui buvo registruotas, tačiau treneris ir vėl nesuteikė jam progos pakilti nuo atsarginių žaidėjų suolo.
 
  

Žymos: Krepšinis, Jonas Valančiūnas, NBA

Komentarai

Naujausi straipsniai