Tiesa.com   |   2015-12-16

J. Mourinho: „Mane išdavė savi žaidėjai“

  
J. Mourinho: „Mane išdavė savi žaidėjai“ Portugalas mano, kad „Chelsea“ pernai tapo čempione vien dėl jo darbo.

Jose Mourinho po rungtynių su „Leicester City“ pripažino, jog jaučiasi išduotas savo ekipos žaidėjų.

„Chelsea“ rungtynes pralaimėjo 1:2, o po rungtynių J. Mourinho pabrėžė, jog jo auklėtiniai nevykdė jo instrukcijų taip, kaip jie turėtų tai daryti. Treneris taip pat paminėjo, jog jis pernai padėjo komandai viršyti savo galimybes ir laimėti „Premier“ lygą.
„Abu įvarčiai, kuriuos mes praleidome, man yra nepriimtini. Žinau, jog viena iš geriausių mano savybių yra skaityti žaidimą, suprasti kiekvieną varžovų žaidimo detalę ir perduoti tai savo žaidėjams. Jaučiuosi jų išduotas, nes visas mano darbas nuėjo perniek. Mums yra sunku pelnyti įvarčius, kai komandoje yra futbolininkų, kurie nėra savo geriausio lygio. Kai turi tokių žaidėjų svarbiose pozicijose, laimėti yra labai sunku.“
 
„Visą praėjusį sezoną aš atlikau fenomenalų darbą ir atvedžiau žaidėjus į tokį lygį, kuris buvo daug aukštesnis, nei yra iš tikrųjų“, – „Sky Sports“ teigė J. Mourinho.
 
Po pralaimėjimo „Chelsea“ užima 16 vietą „Premier“ lygoje, o nuo 18 pozicijos, kurioje likusi ekipa iškris į „Championship“ divizioną, juos skiria tik vienas taškas.
 
  

Žymos: Futbolas

Komentarai

Naujausi straipsniai