Tiesa.com   |   2016-05-25

J. Mourinho Mančesteryje iškart ėmėsi darbo

  
J. Mourinho Mančesteryje iškart ėmėsi darbo J. Mourinho pakeitė vilčių nepateisinusį trenerį iš Nyderlandų L. van Gaalą.

Naują etapą norintis pradėti „Manchester United“ klubas ne tik pasikvietė vieną garsiausių pasaulio trenerių Josė Mourinho, bet į komandą nori prisivilioti ir superžvaigždę Zlataną Ibrahimovičių.

34-erių metų Švedijos rinktinės puolėjo kontraktas su Paryžiaus „Saint Germain“ klubu baigėsi, o šaltiniai „Manchester United“ klube britų žiniasklaidai pranešė, kad futbolininkas jau sulaukė pasiūlymo iš Mančesterio. Tiesa, veteranas jau turi itin pelningų pasiūlymų ir iš Kinijos klubų. Pats žaidėjas yra pasakęs, kad tikrai paliks Paryžių.
Po nesėkmingo sezono, kuriame liko vos penktas ir nepateko į kito sezono UEFA Čempionų lygą, „Manchester United“ atleido vyriausiąjį trenerį iš Nyderlandų Luisą Van Gaalą, o jo vietą užims legenda Anglijoje jau tapęs portugalas J. Mourinho. Portugalas praėjusį sezoną buvo atleistas iš Londono „Chelsea“ klubo.
 
Per savo karjerą Z. Ibrahimovičius Anglijoje dar nėra rungtyniavęs. Jis yra vilkėjęs aukščiausios lygos Švedijos, Olandijos, Italijos, Ispanijos ir Prancūzijos klubų marškinėlius.
  

Žymos: Manchester United, jose mourinho

Komentarai

Naujausi straipsniai