Tiesa.com   |   Paskelbta krepšinio rinktinės sudėtis.   |   2013-05-23

J. Kazlausko rinktinė: be S. Jasaičio, bet su broliais

  
J. Kazlausko rinktinė: be S. Jasaičio, bet su broliais

Jonas Kazlauskas liepą rinktinės stovykloje tikrai nesusitiks su krepšininku Simu Jasaičiu. Taip pat kol kas neaiškūs ir brolių Lavrinovičių planai. Kaip patvirtino Lietuvos krepšinio rinktinės strategas, S. Jasaitis šią vasarą nusprendė pailsėti ir iki galo išsigydyti visas traumas. Treneris apgailestauja dėl tokio jo sprendimo, tačiau sakė, kad nepavyko jo įkalbėti net ir po ilgų pokalbių.

Iš viso į liepos mėnesį prasidėsiančią stovyklą laukiama atvykstant 15 krepšininkų. Teigiama, kad kandidatų yra 18, tad prie rinktinės keli komandos nariai prisijungs vėliau.
„Iš pradžių planavome palaukti sezono pabaigos, tačiau susidarė tokia situacija, kad kandidatų sąraše jau nėra ką keisti. Be to, buvo didelis susidomėjimas, daug spėlionių, todėl nebuvo reikalo tempti laiką. Rimantas Kaukėnas ir Darius Songaila jau anksčiau paskelbė, kad baigia karjerą. Kitas mūsų veteranas Š. Jasikevičius ilgai abejojo ir galų gale pareiškė, kad negalės padėti rinktinei, bet ateityje visko gali būti“, – lrytui.lt sakė J. Kazlauskas.
 
Treneris taip pat pabrėžė, kad jo akiratyje dar yra keli žaidėjai, kurie gali būti pakviesti prisijungti kiek vėliau, tarp jų Vytenis Čižauskas, Šarūnas Vasiliauskas.
 
Krepšininkai Europos čempionatui pradės ruoštis liepos 15-ąją Palangoje. Jų laukia 12 draugiškų rungtynių. Čempionatas Slovėnijoje vyks rugsėjo 4–22 dienomis. Lietuviai žais A grupėje kartu su Bosnijos ir Hercegovinos, Makedonijos, Juodkalnijos, Serbijos ir Latvijos komandomis. Mačai vyks Jesenicės mieste.
 
Rinktinės kandidatų sąrašas:
Gynėjai:
Mantas Kalnietis (Krasnodaro „Lokomotiv“, Rusija),
Adas Juškevičius (Kauno „Žalgiris“),
Martynas Pocius (Madrido „Real“, Ispanija),
Renaldas Seibutis (Vilniaus „Lietuvos rytas“),
Martynas Gecevičius (Pirėjo „Olympiakos“, Graikija),
Tomas Delininkaitis (Čerkasų „Monkeys“, Ukraina),
Puolėjai:
Jonas Mačiulis (Atėnų „Panathinaikos“, Graikija),
Mindaugas Kuzminskas (Kauno „Žalgiris“),
Donatas Motiejūnas („Houston Rockets“, NBA),
Linas Kleiza („Toronto Raptors“, NBA),
Paulius Jankūnas (Kauno „Žalgiris“),
Kšyštofas Lavrinovičius (Kauno „Žalgiris“),
Vidurio puolėjai:
Darjušas Lavrinovičius (Kauno „Žalgiris“),
Jonas Valančiūnas (Toronto „Raptors“, NBA),
Robertas Javtokas (Kauno „Žalgiris“).
  

Žymos: Krepšinis, Sportas

Komentarai

Naujausi straipsniai