tiesa.com   |   delfi.lt   |   2014-01-23

J. Jefimova skęsta dopingo skandale

  
J. Jefimova skęsta dopingo skandale Geriausia šių laikų rusų plaukikė J. Jefimova įtariama vartojusi dopingą.

Garsiausia šių dienų Rusijos plaukikė ir nuolatinė lietuvės Rūtos Meilutytės varžovė svarbiausiose varžybos Julija Jefimova sukasi nešvarioje istorijoje. Šią savaitę žiniasklaida paviešino informaciją, kad sportininkės dopingo testas buvo teigiamas.

 Už neleistinų preparatų vartojimą jai gresia diskvalifikacija dviem metams. Jai taip pat būtų atimti kelerių pastarųjų metų apdovanojimai.
Kol kas oficialūs šaltiniai šios informacijos nėra patvirtinę, bet kone visos Rusijos sporto institucijos ėmėsi sportininkės gelbėjimo operacijos. Netgi paviešintos sąmokslo teorijos, kad J. Jefimova tapo „dopingo terorizmo auka“, – pranešė portalas „Delfi“.
 
Garsi Rusijos plaukikė treniruojasi JAV pas gerbiamą trenerį Davidą Salo. Iki šiol šio trenerio auklėtiniai neturėjo problemų dėl dopingo. Taip pat teigiama, kad jis labai rūpinasi savo plaukikų sveikata.
 
Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė nebuvo linkusi komentuoti savo varžovės dopingo skandalo. Kaunietė teigė, jog varžybose ji visuomet tikisi, kad jos kolegės sąžiningai kovos dėl apdovanojimų ir sieks geriausių rezultatų.
 
  

Žymos: Julija Jafimova, Plaukimas

Komentarai

Naujausi straipsniai