Tiesa.com   |   2015-05-15

Ispanas nenori palikti Vokietijos

  
Ispanas nenori palikti Vokietijos J. Guardiola Vokietijoje sulaukia kritikos dėl suprastėjusio komandos žaidimo.

Miuncheno „Bayern“ treneris Josepas Guardiola tikina, kad po sezono į „Manchester City“ (Anglija) keltis neketina. Vokietijos čempionai šiuo metu savo geriausio žaidimo nedemonstruoja ir visuose turnyruose buvo patyrę keturis pralaimėjimus iš eilės.

Pralaimėjimų seriją nutraukė pergalė 3:2 prieš „Barcelona“, bet ji negarantavo vietos UEFA Čempionų lygos finale. Tai paskatino kalbas, kad ispanas gali išvykti į Angliją, o buvęs pastarųjų saugas Dietmaras Hamannas teigė, esą J. Guardiola su „Man City“ jau derėjosi dėl sutarties. Vis dėlto 44-erių specialistas šiuos gandus neigia. „Sakiau tai du šimtus milijonų kartų: mano sutartis galios dar vienerius metus. Kitą sezoną liksiu čia“, – per spaudos konferenciją kalbėjo ispanas.
„Bayern“ ekipa UEFA Čempionų lygos pusfinalyje nusileido buvusiam J. Guardiola klubui „Barcelona“. Nors atsakomajame mače Vokietijos klubas šventė pergalę 3:2, tačiau svečiuose buvo pralaimėjęs net 0:3.
 
Tiesa, reikia pažymėti, kad „Bayern“ pastaruosiuose mačuose vertėsi be dviejų lyderių – prancūzo Franko Ribery ir olando Arjeno Robbeno.
 
 
  

Žymos: Futbolas

Komentarai

Naujausi straipsniai