Tiesa.com   |   2016-08-31

Iš NBA – prastos naujienos naujokams lietuviams

  
Iš NBA – prastos naujienos naujokams lietuviams D. Saboniui dėl minučių aikštėje teks kovoti su pajėgiais komandos draugais.
D. Sabonio situacija – kur kas sudėtingesnė.

Lietuvos rinktinės žaidėjų Domanto Sabonio ir Mindaugo Kuzminsko debiutinio sezono pradžia gali būti sudėtingesnė, nei jie tikėjosi. Oklahomos „Thunder“ į sunkiojo krašto puolėjo poziciją pasikvietė pajėgų prancūzą, su kuriuo dėl vietos aikštėje reikės kovoti D. Saboniui, o M. Kuzminsko debiutas JAV gali įvykti ne NBA, o Plėtojimosi lygoje.

Vis dėlto verta pažymėti, kad M. Kuzminsko klausimu daugiau spekuliuojama, nei remiamasi faktais. Nuomonę apie lietuvio išsiuntimą į žemesnę lygą pareiškė NBA apžvalgininkas Charley Rosenas. Jo teigimu, „Knicks“ sudėtis yra labai pajėgi, ir legionierius neras joje vietos po ikisezoninių rungtynių. Kita vertus, amierikiečiai dažnai prieš sezono startą nuvertina iš Europos atvykusius žaidėjus ir jiems prilipdo statistų etiketes.
D. Sabonio situacija – kur kas sudėtingesnė. Oklahomos „Thunder“ komandos vadovai atliko mainus su Denverio „Nuggets“ ir už du ateities antrojo rato naujokų biržos šaukimus gavo teises į 24-erių metų 211 cm ūgio sunkųjį kraštą iš Prancūzijos Joffrey Lauvergne.
 
D. Sabonis su Lietuvos rinktine Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse užėmė septintą vietą, o Domantas per vidutiniškai 18,5 min. pelnė po 5,5 taško ir atkovojo po 4,5 kamuolio. Tuo metu J. Lauvergne su Prancūzijos komanda finišavo šeštoje pozicijoje, o pats jis per 17 minučių rinko po 9,8 taško ir atkovojo po 4,2 kamuolio. Praėjusį NBA sezoną jis per 59 rungtynes įmesdavo po 7,9 taško ir sugriebdavo po 4,9 atšokusio kamuolio.
  

Žymos: NBA, domantas sabonis, oklahoma thunder

Komentarai

Naujausi straipsniai