Tiesa.com   |   2012-11-08

Ir geriems pilotams nepasiseka

  
Ir geriems pilotams nepasiseka

„McLaren“ ekipa tikisi likusiose sezono lenktynėse pademonstruoti gerą formą bei išlaikyti greitį. Komandos pilotas Lewisas Hamiltonas praėjusį savaitgalį iškovojo „pole“ poziciją bei kurį laiką pirmavo lenktynėse. Deja, sportininką sustabdė kuro pompos gedimas, pranešė portalas „F-1“.

„McLaren“ vadovas Martinas Whitmarshas vis dėlto įsitikinęs, jog komanda yra pajėgi likusiose sezono varžybose pasiekti gerų rezultatų. „Manau, kad Abu Dabyje mūsų tempas buvo geras. Tikimės jį išlaikyti ir likusiose sezono lenktynėse“, – sakė „McLaren“ vadovas.
Anot jo, Lewisas praėjusį savaitgalį buvo puikios formos, tačiau ir puikiems pilotams kartais nesiseka. M. Whitmarshas sakė, kad komanda turi gerą automobilį ir labai stengsis nugalėti Amerikoje vyksiančiose lenktynėse.
 
Toliau girdamas savo komandos lyderį jis sakė: „Lewisas buvo nusipelnęs pergalės tose varžybose. Jis puikiai padirbėjo ir važiavo gerai nuo pat pradžių. Buvome įsitikinę, kad Lewisas nesunkiai nugalės lenktynėse. Jis prižiūrėjo padangas nuo pat starto ir kontroliavo situaciją. Štai dėl ko taip gaila, jog jam nepasisekė.“
 
Iš šešių paskutinių lenktynių, penkiose „McLaren“ ekipa susidūrė su įvairiais technikos gedimais. Kilo problemų dėl kuro sistemos, gedo pavarų dėžė, važiuoklė ir kiti dalykai. M. Whitmarsho teigimu, visi šie gedimai nėra susiję su ekipos naudojamu „Mercedes“ varikliu.
 
 
 
  

Žymos: Automobiliai, Formulė, Lenktynės

Komentarai

Naujausi straipsniai