Tiesa.com   |   2013-03-22

Graikijos futbolininkui durys į vyrų rinktinę užsivėrė amžiams

  
Graikijos futbolininkui durys į vyrų rinktinę užsivėrė amžiams Giorgos Katidis džiaugdamasis įvarčiu į priešininkų vartus pademonstravo nacių pasisveikinimą.

Graikijos futbolininkui Giorgosui Katidžiui užkirstas kelias kada nors žaisti šalies nacionalinėje rinktinėje, ir dabar sprendžiamas jo likimas Atėnų AEK klube. Toks griežtas sprendimas ir skaudžios pasekmės graikų saugą pasivijo po neatsakingo jo poelgio praėjusį savaitgalį, kai jis, žaisdamas prieš „Veria“ komandą ir pasiuntęs kamuolį į priešininkų vartus, savo džiaugsmą pademonstravo iškėlęs į viršų dešinę ranką.

Tai buvo prilyginta nacių pasisveikinimui, o už tokius gestus baudžiama ir, atrodo, labai griežtai.
Futbolininkas teigia nežinojęs šio gesto reikšmės ir tikrai nenorėjęs nieko įžeisti. 20-metis graikas vėliau savo paskyroje „Twitter“ taip pat apgailestavo dėl tokio poelgio ir tvirtino nekenčiantis rasizmo.
Graikijos futbolo federacija išplatino pranešimą, kuriame tvirtino, kad toks elgesys nepateisinamas ir kad tai milžiniškas įžeidimas visoms nacių žiaurumo aukoms.
 
G. Katidis yra žaidęs Graikijos nacionalinėje jaunimo rinktinėje ir turėjo realių šansų tapti vyrų rinktinės nariu, tačiau dabar tai, atrodo, nebepasiekiamas tikslas.
 
 
  

Žymos: Futbolas, Sportas

Komentarai

Naujausi straipsniai